IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Strefa 2

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:12

Nimi

Strefa 2 - Page 2 Snover-f
Snover
Poziom: 14
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:15

Czarnowłosa zobaczyła jakiś krzaczek, który okazał się być pokemonem. To także nie było to, rozejrzała się i poszła dalej.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:19

Nimi

Strefa 2 - Page 2 Sneasel-f
Sneasel
Poziom: 5
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:23

Let's party~!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:25

Nimi aż zaświeciły się oczy, kiedy zobaczyła różowego Sneasela. Była pewna, że to niejaki okaz shiny. Różowa, wyglądała uroczo. Musiała ją mieć. Dlatego też powoli podchodziła do niej, obserwując reakcje.
- Hej, jestem Nimi. Czy chciałabyś zobaczyć coś poza obecnym tutaj lodem? - Zatrzymała się, czekając na jakąś formę odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:31

Bornholm

Strefa 2 - Page 2 Sneasel
Sneasel
Poziom: 13

Nimi
Samiczka zaraz zawarczała na nią groźnie kuląc swoje uszka. Oho... Chyba mamy tutaj agresywny okaz. Chociaż kto wie, może przyda się to w walce...?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:33

Lecimy dalej ;)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:35

- Poczekaj. Ja może nie jestem najlepszym przeciwnikiem, ale znam miejsca na zewnątrz, gdzie mogłabyś pokazać niektórym jak ostre masz pazurki. Gdzie mogłabyś bez skrępowania walczyć z innymi... Chciałabyś być w takim miejscu? - Miała nadzieję, że samiczka się skusi, wizją walki z innymi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:36

Oj, takiej reakcji się nie spodziewał. Ten lodzik jest chyba jeszcze bardziej strachliwy od Müllera, skoro wzdryga się na widok najzwyklejszego Safariballa. Z resztą chłopak trzymał piłkę cały czas na wierzchu, żeby tego potencjalnego, nowego towarzysza od początku rozmowy z nią oswoić.
- Ej, spokojnie, przecież do niczego nie zmuszam. Jeśli będziesz chciał iść ze mną, to sam zdecydujesz, czy chcesz do niej wskoczyć, czy nie, ok? - powiedział miękkim, uspokajającym głosem i odłożył kulkę przed siebie w śnieg, po czym zrobił krok w tył oraz pokazał puste dłonie na znak, że Vanillite nie ma się absolutnie czego obawiać.
- To z resztą nie boli i jest chyba całkiem przyjemne - tego ostatniego Eliah raczej nie miał prawa wiedzieć, ale jeszcze nie słyszał, by jakikolwiek Pokemon się skarżył na niewygodę, czy ciasnotę w pokeballu - Wiesz... sam jeszcze nigdy nie byłem wewnątrz żadnego, ale mam kumpla, pokemona, tak, jak ty. Nawet tak samo na mnie zareagował, gdy pierwszy raz się spotkaliśmy. No i on czasem nawet preferuje siedzenie w środku - o Trubbishu chłopak opowiadał z wesołością i doskonale było widać, iż szanuje swojego pokemona, a także, że traktuje go jako równego sobie.
- Szkoda, że nie mogłem go tutaj zabrać, pewnie byście się dogadali. Na sto procent byłby ci też w stanie polecić najlepsze smaki kolorowego śniegu - dodał kusząc stworka znów tym samym, co zaciekawiło go na samym początku, żeby mógł się on znowu poczuć trochę pewniej i bezpieczniej.


Ostatnio zmieniony przez Eliah dnia Pią 26 Sty 2018, 16:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:40

Bornholm

Strefa 2 - Page 2 Smoochum
Smoochum
Poziom: 10


Nimi
Spojrzała na ciebie wręcz jakby z pogardą w oczach i fuknęła noskiem. Wyglądała na wrogo nastawioną do ludzi. Może... Warto ją czymś przekupić?

Eliah
Chyba trochę uspokoił się słysząc twój delikatny głos. Nawet podleciał niego bliżej i przymknął oczka. Wyglądało na to, że chciał, żebyś go pogłaskał!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:41

- Next! - odparł, podniósłszy rękę i pstryknąwszy palcyma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:46

Nimi zaczęła się zastanawiać jak mogłaby przekonać pokemona, do tego aby dołączyła do niej. Rzucenie ballem nic by teraz nie dało, więc sięgnęła do kieszeni, znajdując jakiś różowy cukierek w przezroczystej folii, pewnie jakaś landrynka. Papierek solidnie szeleścił, więc z pewnością Sneasel go zauważyła.
- Wiesz, na zewnątrz jest sporo dobrego jedzenia. I słodkiego i ostrego... Kwaśne i jakie sobie wyobrazisz. A jakbyś walczyła to za każdą walkę dostawałabyś coś smacznego. To jak? - Wyciągnęła dłoń z cukierkiem w kierunku pokemona.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:47

Bornholm

Strefa 2 - Page 2 Snorunt
Snorunt
Poziom: 11

Nimi
Wyglądało na to, że... Trafiłaś w jej czuły punkt! Momentalnie przestała warczeć i zaraz podeszła wyjątkowo blisko obwąchując to coś, co trzymałaś w dłoni
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:48

Rly? Mam Snorunt na startera xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:52

- O, spójrz. - Ostrożnie odwinęła papierek, żeby cukierek był dostępny dla pokemona.
- To dla Ciebie. Jeśli chcesz więcej takich łakoci, musisz iść ze mną. Wiem gdzie można je zdobyć, w każdym kolorze jaki tylko byś chciała. To zgadzasz się? - Zapytała czekając na jej reakcje.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:53

//Nie marudź, dają to bierz xD


Bornnolm

Strefa 2 - Page 2 Shellder
Shellder
Poziom: 10

Nimi
Samiczka zaraz zjadła tego cukierka i... Przytuliła się do niej i zaczęła łasić! To... Chyba można uznać za sukces, haha
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 24

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 16:58

Snooorruunntt! Chciałam takiego małego słodkiego i wgl... Ale... Nie. Musi być coś jeszcze lepszego! Będę wybredną mendą, a co.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:00

Shellder nie był dobrze mi znanym pokemonem. Woli on nieco cieplejsze klimaty od tych, które panują w Finlandii. Chyba dlatego postanowiłem to właśnie z nim zapoznać się bliżej.
- Cześć koleżko. - zagaiłem do niego na przełamanie lodów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:01

Czy to był lód samobójca? A może kamikadze? Co to się tak przymila do istoty o średniej ciepłocie ciała 36,6 stopnia Celsjusza? Przecież to wystarczająca temperatura, by rozpuścić bałwanka, nawet jeśli ten byłby w jakimś waflu.
- Haha, jesteś milusi - skomentował zachowanie pokemona i najpierw leciutko poklepał go po główce, ostrożnie sprawdzając, czy przypadkiem w ten sposób nie topi mu stylowego świderka. Po upewnienu się, że wszystko w jak najlepszym porządeczku pogłaskał go delikatnie. Teraz palce u prawej ręki mu zsiniały i praktycznie odmarzały, ale w ogóle się tym nie przejmował. Vanillite w dotyku był niczym bita smietana, albo pianka marshmallow, co Eliahowi wydawało się szczególnie przyjemne i zabawne. Przez tego Pokemona miał coraz większą ochotę na jakieś słodycze.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:04

BlackDream

Strefa 2 - Page 2 Vanillite
Vanillite
Poziom: 6

Bornholm
Samczyk zaraz wydał z siebie dźwięk na powitanie. Chyba wyglądał na całkiem zadowolonego z tutejszego klimatu~

Eliah
Lodzik zaraz wykonał radosne salto w powietrzu. Chyba nawet cię polubił! Może... Teraz warto spróbować?
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 24

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:06

Teraz strefa lodowa może być pewna tego, że są tu lody. Ale nie. Takiego loda to chyba nie oczekuję. Lody będą po pracy.

Hazel

Strefa 2 - Page 2 Snover
Snover
Poziom: 9
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:06

- Musi ci się tutaj podobać, co? - odparłem na przyjazne powitanie z jego strony. - Stamtąd, skąd pochodzę, było o wiele chłodniej. Nie żeby mi to jakoś przeszkadzało, chyba się przyzwyczaiłem do wszechobecnego śniegu i lodu. Ty raczej nie chciałbyś być w takim miejscu, mam rację? - starałem się wytworzyć pomiędzy nami jakąś wieź porozumienia, aby potem łatwiej przekonać Shelldera do swojej osoby.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:13

Nope. Nie chcę drzewka. Nawet jeśli posiada Mega Ewolucję. Idziem dalej!

BlackDream

Strefa 2 - Page 2 Snover
Snover
Poziom: 10

Bornholm
Shellder zaczął radośnie podskakiwać na tym śniegu, po czym wziął trochę śniegu do pyszczka i... Wystrzelił w ciebie śnieżką niczym z armaty. Ktoś tu chyba chciał się bawić~
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 24

Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:14

Czyżby drzewo za drzewo? No co za człowiek no! Ale nie. Drzewa nie dzisiaj.

Hazel

Strefa 2 - Page 2 Bergmite
Bergmite
Poziom: 7
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:15

Rany Julek! Salta, fikołki, swawole! Ten pokemon był bardziej wysportowany niż sam Eliah. Pewnie gdyby miał nogi dałby radę nawet szpagat odwalić.
- To jak? Zdecydowany na wyjście stąd ze mną? - zapytał podchodząc do pozostawionego w odległości pół metra pokeballa, kucając koło niego i wskazując go skinięciem - Jak mi przyrzekniesz, że się od tego nie rozpuścisz będę Cię tak głaskać codziennie - obiecał lodzikowi z uśmiechem dodatkowo zachęcając go do podfrunięcia i jednoznacznego pokazania, że tak, własnie tego pragnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Strefa 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strefa 2   Strefa 2 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Strefa 2
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Strefa 1
» Strefa 3
» Strefa 5
» Strefa 4
» Skażona Strefa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Zaplecze :: Archiwum-
Skocz do: