IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gold Beach

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 26 Gru 2017, 20:44

Miasto zwykle ignorowane przez trenerów, a wielbione przez turystów. Dosyć podobne do West Star, aczkolwiek brakuje tu portu i sali pokemon. Jest za to skup pereł, no i przez to miasto biegnie najprostsza droga do Wild City.
Wracając do podobieństw z West Star: masa hoteli, spora plaża, centrum walk pokemon (aczkolwiek rzadko używane), wszędzie tłumy turystów i jeden skromny PokeMarkt...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 10:24

Przybył z Drogi nr. 1, razem ze swomi pokemonami, rozglądając się po okolicy. - Spokojnie, niedługo znajdziemy coś dla was, poczekajcie chwilę. - Rozglądał się zam miejscem gdzie on i jego pokemony będą mogli coś zjeść. Co chwila jednak wracał wzrokiem do Adonisa, aby upewnić się że Pidgey nie próbuje znów go dziobać. W razie gdyby ptak znów zaczął się źle zachowywać miał już przygotowany pokeball, aby go schowaćw nim.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 14:26

Wyglądało na to, że Max póki co był grzeczny. Siedział sobie jedynie nastroszony na jego ramieniu rozglądając się za jakimiś przysmakami. Wiedział, że nie wolno mu ruszać Adonisa. Chociaż wyglądał tak apetycznie... Ale trener zakazał, więc mu nie wolno! Jednak niedaleko mógł zauważyć... Jakąś restaurację, gdzie można było wprowadzać pokemony! Może chociaż tam znajdzie dla nich coś dobrego? No i warto ewentualnie podliczyć kasę, żeby nie okazało się, że mu zabraknie, gdy dania będą za drogie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 14:40

Tak! To Czego szukał! Przyspieszył kroku, aby przyjrzeć się restauracji - czy to będzie coś na jego portfel czy zostanie zmuszony szukać dalej? - Poczekajcie jeszcze chwilę, szybko się z tym uporamy! - powiedział do swoich towarzyszy. Ciągle spoglądał na Maxa, czy czasem nie oddala się, lub nie zaczepia innych pokemonów. Po chwili wszedł do restauracji i rozejrzał się... Czy to jest coś na co będzie go stać? Wciąż miał nieco kasy przy sobie. Niezbyt dużo, ale na posiłek dla jednego człowieka i dwóch dosyć małych pokemonów powinno wystarczyć.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 16:11

Max czując jedzenie zaraz zaczął radośnie skrzeczeć i machać skrzydłami. Nawet Adonis wydawał się podekscytowany! A jeśli chodzi o jedzenie... Hej, nie było takie drogie! Za kilogram jedzenia dla pokemonów 5$, a dla konkretnych gatunków - 10$. Dodatkowo było też jedzenie dla ludzi w granicach 10-50$. Także do wyboru, do koloru - jeśli Wilson był głodny, również mógł coś zjeść. Plusem było to, że jedzenie można brać na wynos. W końcu pokemony były jeszcze małe i na pewno nie zjedzą całego kilograma karmy! Wybór należał już tylko do ich trenera.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 17:01

W sumie... Sam już od tej całej podróży zrobił się całkiem głodny. Wszedł razem ze swoimi towarzyszami i postanowił zamówić dla siebie najtańsze jedzenie (10$), a dla obydwu swoich pokemonów postanowił zamówić jedzenie dla ich wybranych gatunków (Łącznie 20$). Postanowił też kupić 8 kilogramów zwykłego jedzenia dla pokemonów na drogę, w razie gdyby potem któryś z jego towarzyszy zgłodniał (40$). - Mam nadzieję że będzie wam smakować. - Powiedział do swoich partnerów przed posiłkiem.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 17:46

//Zaktualizuj sobie bank i pozostałe jedzonko dopisz do ekwipunku, żebym w razie czego wiedziała ile czego masz

Max zaćwierkał radośnie i jeszcze przed daniem mu jedzonka chciał dziobem rozerwać torebkę~ Ale potem już tylko grzecznie dziobał te smakołyki. Adonis sam podekscytowany patrzył na jedzonko, a gdy tylko je dostał, zaraz zaczął szamać zadowolony. Za 10$ mogłeś kupić sobie dużą zapiekankę z ketchupem. Venipede zjadł 0,1 kg swojej karmy, a Pidgey 0,2 kg. Teraz resztę musiałeś taszczyć ze sobą~ Dobrze, że to były te torebki, które łatwo się zamykały, przynajmniej nic się nie rozsypie. Obydwa pokemony były zadowolone i nieco senne. Może warto dać im chwilę odpocząć w pokeballach?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 18:03

Dokończył swoje jedzenie, zebrał resztki jedzenia dla pokemonów które zostały i schował obydwa stworki do ich balli. - Odpocznijcie na razie. Poradzę sobie sam. Dzięki za wszystko. - powiedział tuż zanim zniknęli. Wyszedł powolnym krokiem z restauracji, postanowił skierować się ku centrum walk pokemon. Miał zamiar potrenować tam swoje pokemony. Nie śpieszył się jednak. Wolał odpocząć. Miał czas i spokój.


[OPUSZCZENIE TEMATU]

Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 13 Sty 2018, 20:51

Zdecydowanie lepiej się nie śpieszyć. Maluchy naprawdę wyglądały na wymęczone. Lepiej dać im może odpocząć na noc, a na następny dzień zacząć trening, by urosły w siłę? Dobrym pomysłem będzie też odwiedzenie Centrum Pokemon. Podobno coś tam na ciebie czeka. Lepiej zobaczyć, co to takiego.

//Nie miałam co pisać, temu takie krótkie :c I pisz w PokeCenter
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptySob 20 Sty 2018, 23:02

Biorąc Espurr pod pachę przybyłam, a raczej przybiegłam na tereny zwane Gold Beach. Gdzie te złe chłopczyki? Wjechali do centrum miasta czy jednak woleli zatrzymać się gdzieś na uboczu? Rozglądając się poleciłam swej małej podopiecznej, by robiła to samo. Z nagła wpadłam na pomysł. Wyjęłam z kieszeni miniaturowy biustonosz, który należał do Chieko. Tak, trzymam go przy sobie dla frajdy. Podałam ów rzecz pokemonowi. - Wąchaj. Niech jej zapach cię poprowadzi. - Rzekłam licząc na to, że Espurr zachowa się jak rasowy pies tropiący.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyPon 22 Sty 2018, 21:16

Espurr spojrzała na ciebie tym wzrokiem "chyba sobie żartujesz" i zaczęła wymachiwać łapkami, żebyś zabrała ten biustonosz sprzed jej pyszczka. No... Bądź co bądź, to bardziej kot niż pies. Nic dziwnego, że nie miała najmniejszego zamiaru niuchać. Natomiast ludzie dookoła widząc jak wymachuje kawałkiem bielizny spojrzeli na nią jak na kompletną wariatkę... Ale ten nawiedzony wzrok Dere-chan odstraszył ich skutecznie. W tym tłumie mogła zobaczyć stojący niedaleko samochód. Typowa terenówka. Może warto ją sprawdzić? Kto wie. Kierowca zawsze może być w środku.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyPon 22 Sty 2018, 21:28

Zabłysła mi w główce lampeczka, gdy zauważyłyśmy tą terenówkę. Sprawdźmy ją! Jeśli to wóz porywaczy, to dobra nasza. Chłopcy daleko na pewno nie odeszli od swego wozu. Natomiast, gdy samochodzik nie będzie należał do porywaczy, to po prostu sobie ukradnę go i udając, że umiem prowadzić pozwiedzam Gold Beach w poszukiwaniu mych dziewczynek. Podbiegłam zatem do maszyny oraz niemalże to od razu zabrałam się za jej obmacywanie ze wszystkich stron jednocześnie nasłuchując czy może jej właściciel nie jest w pobliżu.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 16:05

W tym tłumie trudno rozpoznać ludzi. Już prędzej dojrzałaby śmietnik czy coś... Już nawet ten samochód był łatwiejszy do dorwania! Ale skoro już przy nim jest, warto sprawdzić czy są jakieś poszlaki. W środku było pusto, przez okna nie było widać niczego co mogłoby być uważane za ważne... Chociaż... Och. Fotel od strony kierowcy był nieźle podrapany. Ktoś tu się serio wściekł uu... Pewnie któryś śmiał się z cycków Chieko~ Znając życie, gdyby dostała się do środka znalazłaby jakiś ułamany paznokieć... Albo i trzy... Ale widać było to migające światełko obok kierownicy ostrzegające, że alarm jest włączony. Dobieranie się do samochodu będzie złym pomysłem... Nawet jeśli poradzi sobie z policją, ludzie będą bardziej uciążliwi.. Każdy wie, że są najbardziej wnerwiającymi istotami tego świata. Nic dziwnego, że zakopywanie ich daje tyle frajdy... Muszę kiedyś spróbować! Ale wracając.
Gdzie mogli je zaciągnąć? Ślady na ziemi już dawno zostały zadeptane przez tłumy turystów, a nie było żadnych innych śla-...
- ZABIERAJ TE PAZURY DZIWKO. - albo i są ślady. Głośny krzyk gdzieś daleko, przy drugim wyjściu z miasta.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 16:15

Moja kochana Chieko taka wojownicza. Miyako pewnie też się starała jako tako walczyć, ale ona to tam nie będzie sobie zdzierać paznokietek. Jeśli w naszej trójce ktoś miałby się brudzić, to tylko ja. Lubię błotko. Zabawnie pachnie i takie tam. Kiedyś, z nudów urządzałam sobie nawet kąpiele w brudzie, bo ponoć to przyzwyczaja nasze ciało do ciężkich warunków. Ci turyści tak bardzo mi przeszkadzają chadzając wte i wewte. Zepsuli mi ślady swoją ignorancją. Na szczęście porywacze lubią sobie pokrzyczeć. Nie zwlekając udałam się do miejsca skąd usłyszałam głośne, brutalne odniesienie, najpewniej do groźnej blond płaszczki.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 19:55

No i w końcu zobaczyłaś jednego z tych porywaczy. Drący się wniebogłosy szatyn w czerwonej bluzie typu dres, który spuści ci wpierdol i czarnych spodniach ze znajomymi białymi paskami z boku... I blondyn w T-Shircie z jakimiś kwiatkami i w szortach. CZY ON MA SKARPETY DO SANDAŁÓW?! Olaboga... Temu to chyba trzeba nogi odrąbać.
- JAK CI ZARAZ POŁAMIĘ TE ŁA-... - darł się, ale blondyn uspokoił swojego towarzysza porządnym przywalaniem w łeb od tyłu.
- Całe miasto cie słyszy jełopie. - warknął wściekle. Chieko szczerzyła się radośnie, a przynajmniej tak mogłaś stwierdzić po oczach bo miała usta zaklejone taśmą. Ręce pewnie też miała, ale się wycwaniła i jakoś rozerwała więzy... Jak? Taśmy się przecież... Ok nie, to kobieta. W furii zrobi wszystko. Miyako stała obok wyraźnie zażenowana sytuacją.
I że też nikt nie zwracał uwagi na dwóch gości i zakneblowane taśmą laski... Ludzie pewnie mieli to za jakąś atrakcję. W tym tłumie jeszcze cie nie zauważyli, to chyba dobrze.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 20:12

Porywacze wyglądali... dość ułomnie. Zarówno ich zachowanie, jak i sposób ubierania się było całkiem zabawne. Mogliby występować w kabarecie bądź cyrku. Są jak głupiutkie szczeniaczki, które chcą wykazać robiąc coś superanckiego. Jakby tu się z nimi zabawić... wpadając na pewien pomysł spojrzałam na Dere-chan. - Użyj Scratch, jak już wylądujesz na naszym celu, a potem po prostu udawaj porąbanego kotka i rób zamęt. - Rzekłam z uśmieszkiem, po czym chwyciłam Espurr i namierzając szatyna wystrzeliłam pokemona prosto w jego twarz. Wszelkie treningi pod wodzą całego rodu przyniosą teraz jakieś tam efekty. Kolejną rzeczą, którą rzuciłam był mój szpadel, aczkolwiek, ten miał wbić się w krocze blondyna. Czas na sieczkę! Wybiegłam z tłumu i rzuciłam się na trzeciego opryszka. Na sam początek żywcem chciałam odgryźć mu ucho, a potem pobawić się nieco oczodołem. Wydłubmy mu oczyska, a co tam.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 21:06

No i się zaczęło. Rzucona Dere-chan w locie piszczała trochę ze strachu... I to w sumie wystarczyło, żeby zatańczyć dzikie tańce pazurami na twarzy szatyna, który wydzierał się jak pijaczyna pod sklepem, bo stłukło mu się ostatnie tanie winko. Jego twarz ostatecznie jak nic nie będzie się od niczego nadawać po tej wizycie.
Zdezorientowany blondyn gapił się na to zdziwiony. Cudem uniknął łopaty, która wbiła się w ziemię między jego nogami. Lepiej. Chwycił za tą łopatę i chciał się nią bronić widząc szalejącą dziewczynę, która usiłowała się na niego skutecznie rzucić. Ta panika w jego oczach, bezcenne! Pewnie walczyłby i opierał się dalej, gdyby nie to, że dziewczyny skorzystały z zamętu i uwolniły swoje dłonie i usta. Miyako okładała go torebką, a Chieko z radością kopała.
- I nigdy więcej nie żartuj z małych cycków. - warknęła wściekle dziewczyna.
Ludzie dookoła patrzyli się na to wszystko kompletnie zdezorientowani. Chyba sami nie wiedzieli, dzwonić po policję, egzorcystę na tego kota czy to jakieś show?
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 21:26

- Nie radzę się bawić moją zabaweczką~ Wydziela silną truciznę, która działa na każdego poza jej właścicielką~ Chyba nie chcesz mieć, mój kochany, wnętrzności na wierzchu... za około półtorej minuty? - Zapytałam złowieszczo się uśmiechając. Lubię blefować. Tak łatwo przestraszyć głupiutkich człowieczków. - Nawet nie wiecie na kogo trafiliście, chłopcy~ - Dodałam, po czym wskazałam na napis na Panu Szpadlu. Jeśli nie wychowali się przy jądrze ziemi, to powinni ogarniać czym jest nazwisko Yuuko. Prapradziadziuś ze swymi czterema żonami i kilkanaściorgiem utalentowanych gówniarzątek zapracował ostro na sławę naszego rodu.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 21:33

Słysząc o truciźnie zaraz wywalił ten szpadel w cholerę i uciekł spod ostrego ataku pozostałej dwójki wkurzonych bab. Rzucił się do swojego "kumpla", złapał go za szmaty, zwalił Espurr z jego gęby i oboje uciekali gdzie pieprz rośnie na Drogę Nr. 2. Pogoniłyście im kota, haha. Uciekali tak szybko, że było widać jedynie kurz. W sumie... Nie macie się co martwić. Ryuu pewnie się nimi tak zajmie, że ich własna matka nie pozna. Teraz przynajmniej możecie być pewne, że gagatek jest gdzieś w tym regionie. Ino gdzie?
- No. I załatwione.
- Cieniasy.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyWto 23 Sty 2018, 22:18

Zaśmiałam się głośno z wyraźną radością, gdy mężczyźni spierniczali od nas jak najdalej. Biedaki. Będą mieli traumę przez trzy niewinne dziewczynki. Zadowolona z siebie podeszłam do Chieko i Miyako, by je zaraz to wyściskać. - Świetnie się spisałyśmy! - Rzekłam głośno z bananem na twarzy. - To, co teraz? Przerwali nam ciacho, a zarazem relaks w kawiarence, a ja trochę czuje się zmęczona całym tym bieganiem za wami. Czas na spoczynek w hotelu! - Zaproponowałam. - No, chyba, że wolicie pognać teraz za nimi. Niby są od Ryuu-senpaia, ale mamy czas na dorwanie ich. Jakoś mi się z tym nie śpieszy. Niech wie, że jesteśmy na jego tropie i powoli będziemy się zbliżać, aż go złapiemy w swe pazurki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyPią 26 Sty 2018, 21:13

Wrócił do Gold Beach, nie mając zbytnio czasu do zastonowienia jako że uciekał przed deszczem, szukał jakiegoś miejsca, najlepiej restauracji czy czegoś podobnego, aby mieć chwilę odpoczynku i może coś ciepłego do jedzenia. I być może się osuszyć. Co prawda znał już jedno takie przytulne miejsce w tym regionie - W West Star, jednak nie chciał przechodzić kolejnych dodatkowych dystansów tylko dlatego. Wolał się rozejrzeć tu.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyPią 26 Sty 2018, 21:19

No cóż... Mógł niedaleko zauważyć jakąś rybną restaurację, więc jeśli lubił ryby, mógł chyba na spokojnie coś tam zjeść i się osuszyć. Natomiast nieco dalej było okienko z fast foodem, jednak nie można było wejść do środka, a jedynie schować się pod tym niewielkim daszkiem, a mimo wszystko siedzenie na zewnątrz podczas burzy nie było zbyt dobrym pomysłem... W każdym razie zawsze mógł pobiec dalej, jednak zważając na pogodę to też nie będzie zbyt mądre
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyPią 26 Sty 2018, 21:27

Cóż, nie był specjalnie fanem ryb, wolał nieco inne posiłki, ale zawsze mógł zamówić coś dla któregoś ze swoich pokemonów. Szybko przyjrzał się okolicy wejścia do restuaracji - Jeżeli nie mógł tam wejść swoich towarzyszy, szedł dalej, jeśli tak - był gotów na wejście. Bez względu na to co tam było osłaniał Adonisa przed Deszczem. Nie to że lubił go ponad Fantomem, ale... on chyba powinien to lubić, racja? Był trawiastym typem! Z drugiej strony... Był także duchem. Powinno to raczej przez niego przepływać.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyPią 26 Sty 2018, 21:53

Jedyne, czego nie można było wpuszczać do tej restauracji, to kocie pokemony. A że on kotów raczej nie posiadał... Proszę bardzo, mógł wchodzić! Jak nic Kate ucieszy się z takiej rybki! Max pewnie też. A reszta... No cóż, zawsze pozostaje karma! Lokal był praktycznie pusty. Miajsca przy kominku były zajęte, ale... Wciąż jeszcze były te przy kaloryferach! I było tu wyjątkowo ciepło! Jedyny minus to nieprzyjemny zapach ryb... Ale no nic. Chyba będzie musiał to jakoś wytrzymać. Na stołach już oczywiście leżały gotowe menu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach EmptyPią 26 Sty 2018, 22:03

Pierwsze co zrobił to zajął wygodne miejsce koło kaloryfera, zaraz po tym wypuścił swoich wszystkich towarzyszy, pokazując im by wszyscy zajęli miejsce tuż obok niego. Zaczął też przeglądać menu, w poszukiwaniu czegoś co mógłby zamówić dla swoich towarzyszy. W sumie... Jedno zaczęło go zastanawiać. - Fantom, jesteś głodny? - Spytał. Czy Duchy w ogóle potrafią jeść? Normalnie nie byłby tak zainteresowany zwykłym pokemonem, ale... Niektóre pytania potrzebują odpowiedzi!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gold Beach Empty
PisanieTemat: Re: Gold Beach   Gold Beach Empty

Powrót do góry Go down
 
Gold Beach
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Miasta :: Gold Beach-
Skocz do: