IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Port

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 23 Sty 2018, 21:20

Kot jedynie westchnął ciężko machając końcówką tej swojej bujnej kity
- Niestety... Jestem jedyny w swoim rodzaju. Nie ma tu innych kotów takich jak ja, a z Pokemonami niestety porozumiewać się nie potraf...! - no i w tym momencie został kopnięty przez jednego z marynarzy
- Te, te! Przestań wciskać nam te ckliwe, fałszywe historyjki, bo i tak nie zmienisz swojej sytuacji! No chyba, że na gorsze! - Mareep zaraz spojrzał na niego tym swoim uroczo morderczym wzrokiem i zaraz spojrzał na Nimi jakby pytając, czy może porazić go prądem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 23 Sty 2018, 21:34

Patrząc, jak kociak dostaje kopa, aż zagryzła wargi. Z resztą Łowieczek też czuł, że źle się dzieje, skoro spojrzał na nią, jakby prosił o zgodę, żeby trzasnąć jednego z marynarzy prądem. Pewnie by mu pozwoliła, ale nie była pewna tego czy oni mają jakieś pokemony, które ich chronią. Mimo wszystko jest Mareep nie należał do najsilniejszych okazów.
- Pfft. Kociak! Chodź z nami, pokażemy Ci prawdziwe życie. - Po raz kolejny dochodziła do wniosku, że ludzie są żałośnie irytującymi istotami. Zamiast budować harmonię, byli gotowi wyzyskiwać innych i pastwić się nad nimi.
Jeśli kociak ruszył w kierunku dziewczyny, to powiedziała do swojego pokemona.
- Łowieczek, jeśli się na nas rzucą, wiesz co robić. Nie musisz sobie odmawiać. - Uśmiechnęła się kącikiem ust, ledwo zauważalnie.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 23 Sty 2018, 21:50

Kociak syknął na tego marynarza jeżąc futerko, przez co mimo, że normalnie wyglądał dość elegancko, to teraz był... Przerażający. Szybko jednak się uspokoił słysząc słowa dziewczyny
- M-mógłbym...? - spytał ostrożnie jakby chcąc się upewnić, że to nie żart i zaraz z łatwością przeskoczył mężczyzn znajdując się obok niej, po czym otarł się o nią łebkiem. Łowieczek wyglądał na nieco zazdrosnego~ - Naprawdę nie wiem, jak mógłbym ci się odwdzięczyć~
- Yh. Uważaj, panienko, bo to darmozjad! Obiecuje cuda na kiju, a potem nie potrafi dobrze roboty wykonać! Idziemy, panowie! - machnęli jedynie ręką i zabrali się do swojej roboty
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 23 Sty 2018, 22:01

Pomachała dłonią do marynarzy, jakby sugerując im, że mogliby już się zamknąć. Teraz jeśli ten kociak będzie darmozjadem, to będzie to jej problem, a oni niech się zajmą robotą i ganianiem za szczurami.
Popatrzyła kątem oka na Łowieczka. Uśmiechnęła się pod nosem, przykucając do niego.
- Hej... To ty jesteś moją wełnianą kuleczką, co nie? - Wystawiła dwa palce w stronę łebka Mareepa, mając nadzieję, że ten nie kopnie ją zbyt mocno prądem.
- Ey, kociak. Jak Ci na imię? I tak w ogóle, czy można na Tobie jeździć? - Zastanawiała się nad tym czy mógłby jej pomóc w szybszym przemierzaniu okolicy, bo co jak co, ale jazda na takim kociaku wydawała się być całkiem kozackim pomysłem.
- Aaaaa. Jestem Nimare, ale wszyscy mówią mi Nimi, a ten Mareep, to mój Łowieczek. - Także ten, chyba przedstawienie się miała za sobą.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 23 Sty 2018, 22:22

Trzepnął ją delikatnie, ale to była naprawdę mała iskierka. Po wszystkim zameczał radośnie i zaczął ocierać się o nogi swojej trenerki niczym rasowy kociak, a nie owieczka.
- Na imię mi Onyx. Bardzo miło mi cię poznać~ - uśmiechnął się radośnie, a na jej pytanie zaraz się położył - Czemu sama nie wsądziesz i nie sprawdzisz?~ - zaśmiała się machając tą długą kitą zamiatając cały chodnik - Tylko ostrzegam, że mam delikatny kręgosłup, jak to kot. Dlatego też za wiele unosić nie mogę... Ale jeśli chodzi o ciebie i tę owieczkę, nie będzie najmniejszego problemu~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 24 Sty 2018, 15:37

Zdziwiła się takim szybkim otwarciem ze strony kociaka, ale uznała to za dobrą monetę. Podchyliła się do Mareepa, który wydawał się być zadowolony.
- Posłuchaj, teraz będziemy jechać na Onyxie. Dlatego też proszę, żebyś go nie kopnął prądem zbyt mocno. Dasz radę to zrobić? Będę Ciebie trzymać, żebyś czasami nie spadł. - Chciała, żeby pokemon wiedział, że może liczyć na swoją trenerkę.
- Wiesz gdzie może jest tutaj Poke Center? - Zapytała go, jednocześnie wsiadając na jego grzbiet.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 24 Sty 2018, 15:47

Łowieczek zaraz zabeczał zadowolony i zamachał tym swoim antenko-ogonkiem. Wyłączył to swoje elektryzowanie i wskoczył na grzbiet kociaka.
- Ależ oczywiście, że wiem! Może i kręcę się głównie przy porcie, ale w nocy często urządzam sobie przechadzki ulicami miasta. To szczególnie piękna pora... Zwłaszcza że jeszcze cierpię na bezsenność... - mruknął cicho, ale zaraz wstał, uniósł swój ogonek, by nie plątał mu się pod łapami i nie szurał po ziemi, po czym powolnym i nieco wręcz dumnym krokiem ruszył w stronę miasta.

//Do West Star
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 24 Sty 2018, 16:27

- Bardzo dziękuję za pomoc. - odparłem kobiecie, znowu starając się nie wyglądać zbyt groźnie z moją kamienną twarzą. - Do widzenia. I miłego dnia.
Idę w stronę miejsca, do którego skierowała mnie staruszka. Wedle tego, co mówiła, będę mógł zjeść tam całkiem niezłe jedzenie za w miarę przystępną cenę. Nie żebym był jakimś dusigroszem, jednak podczas mojego pobytu w Shirubie będę musiał starać się ostrożnie wydawać pieniądze. Nie chciałbym ciągnąć ich od rodziców, a nie wiadomo czy, jeśli w ogóle, będę miał okazję, żeby nieco przyzarobić.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 24 Sty 2018, 16:45

Bornholm
- Mnie również miło! Do zobaczenia! -
pomachała ci na pożegnanie. Trzeba przyznać, że na głównej drodze było sporo ludzi, a uliczki, przejścia i chodniki były na tyle poplątane, że ciężko było stwierdzić, gdzie co jest. O ile nie byłeś nogą jeśli o orientację (w terenie oczywiście) chodzi, to raczej powinieneś dać sobie radę ze znalezieniem knajpki, o której ta babcia mówiła. W każdym razie jednak: Witamy w West Star!

//Do West Star
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 31 Sty 2018, 17:13

- A więc to jest ta cała Shiruba...
Szczerze mówiąc, siedzenie na tym statku trochę mi zbrzydło. Podróż z Viridian do Vermillion, a potem ten nieszczęsny statek - no ale z drugiej strony nie dałem rady ostatecznie znaleźć żadnego połączenia lotniczego między Kanto a Shirubą, więc musiałem postawić na ten nieszczęsny statek. Byle tylko jak najdalej od tych dwóch baranów. Chociaż z drugiej strony... powinienem być im raczej wdzięczny. Gdyby nie oni zapewne nie miałbym teraz przy sobie Nany.
Spoglądam na pokeball znajdujący się w mojej lewej dłoni. Będę musiał ją prędzej czy później wypuścić, ale wpierw znajdę Centrum Pokemon w okolicy. Aż tak źle na statku nie było, ale na lądzie jest kompletnie inaczej. Ulotka o regionie, którą mam przy sobie raczej nie powie mi, gdzie jest poszukiwany budynek... ale może mają tutaj mapę? W każdym razie przede wszystkim na sam początek rozglądam się w poszukiwaniu jakiejś wskazówki, przy okazji chłonąc krajobraz portowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 31 Sty 2018, 19:48

Chłonąłeś całym sobą portowy wygląd tej części West Star. Co prawda byłeś w Vermillon, jednak nie miałeś zbytnio czasu, aby zbytnio się przyglądać, co innego teraz. Po zejściu z trapu statku zacząłeś rozglądać się po okolicy. Gdzieniegdzie chodzili pracownicy okolicznych zakładów czy ubrani w charakterystyczne stroje marynarze. Żaden ze znajdujących się tutaj budynków raczej nie był Centrum Pokemon, nie zauważyłeś również w pobliżu żadnej mapy, która pomogłaby znaleźć poszukiwane przez ciebie miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 31 Sty 2018, 20:48

Miejsce to było w pewnym sensie piękne - marynarskie stroje uderzające swoją bielą przeplataną z różnymi odcieniami niebieskiego, majestatyczne statki cumujące w porcie czy też po prostu zwyczajne magazyny. Do szczęścia brakowało mi już tylko Centrum Pokemon, ale... gdzie ono jest? Nigdzie w porcie nie widzę ani charakterystycznego i dobrze znanego mi z Kanto budynku, ani mapy, która by mi cokolwiek powiedziała. Nic, zupełnie nic. To chyba oznacza jedno... muszę znaleźć kogoś, kto mi pomoże i zna drogę. Zaczynam się rozglądać za taką osobą, która wydaje się być zaznajomiona z otoczeniem. Warunek pierwszy - nie może to być marynarz. Szczerze... nie wyglądają oni na takich, którzy z radością udzielą mi wskazówki. Większość z nich jest rosła i... no, z pewnością są zajęci. Drugi warunek jest oczywisty - musi być pewną siebie osobą. Gdy tylko takiego człowieka znajdę, podbijam z banalnym pytaniem.
- Przepraszam, czy tutaj w ogóle jest w okolicy jakaś mapa? Albo znasz może drogę do najbliższego Centrum Pokemon? Normalnie głupio, pierwsze minuty w tym miejscu, a ja już się zgubiłem jak jakiś głupek... - przyznaję, przywołując na twarz lekko zakłopotany uśmiech.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 31 Sty 2018, 20:55

Rozejrzałaś się po otoczeniu i jedyną osobą, która zdawała się pasować do twoich kryteriów, była niezbyt wysoka dziewczyna ubrana w biały t-shirt i biało-czarną kurtkę, z rudymi włosami zaczesanymi w kucyk na bok przy pomocy żółtej gumki z przyklejoną do niej podobizną Pikachu. Podszedłeś do niej bliżej i zapytałeś o to, gdzie znajdziesz najbliższe Centrum Pokemon.
- Nie martw się. Sama, kiedy tylko przybyłam do Shiruby, również się gubiłam. Ale po pewnym czasie da nie zgubić. No chyba, że jesteś mną i zawsze trafiasz do portu. - odparła dziewczyna wesołym głosem, roztaczając wokół siebie specyficzną aurę, która wręcz nakazywała ci ją polubić. - Też akurat zmierzam w tamtym kierunku, więc jeśli chcesz, możesz iść ze mną.

• Jeśli zgadzasz się z nią iść - pisz w West Star
• Jeśli nie idziesz z nią - pisz w Port w West Star
Powrót do góry Go down
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 16 Mar 2021, 01:58

Morska bryza, powiew świeżego powietrza i zupełnie nowe pokemony do złapania. Ahhhh odetchnąłem na widok coraz to większego portu w którego to stronę właśnie zmierzaliśmy. No i takie wakacje to ja rozumiem. Powiedziałem w stronę mojego wiernego Netsuo. Zaczepka ta pozostała jednak bez odpowiedzi jako iż malec zajadał się właśnie truchłem biednego Caterpie który niewiadomo jak ale w pewien sposób znalazł się na pokładzie statku. Miałem tylko nadzieję że nie okaże się zaraz że był to należący do kogoś pokemon. Nieeee... na pewno nie. Kto chciałby łapać takiego obrzydliwego robaka? No może poza kilkoma świrami poświęcającymi swoje życie na łapanie robali. Jeszcze Scythera to bym zrozumiał ale to? Mniejsza o tego gówniaka. Wygląda na to że dotarliśmy. Rzuciłem w stronę Charmandera po czym opuściłem wraz z nim pokład statku. Łał, z bliska to wszystko wydaje się jeszcze ciekawsze a zarazem dziwniejsze. Od czego powinniśmy zacząć?
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 16 Mar 2021, 10:01

Pora rozpocząć swoją podróż w kompletnie nowym i nieznanym regionie, hm? Charmander na pewno miał już do tego sporo energii po zjedzeniu tego biednego małego Caterpie. A stworzonko chyba było złotawe jak jego morderca... Och well, jak to mówiłeś, kto chciałby takiego robaka? Ale ruszając dalej! Póki co wolny od plagi spadających mikrofalówek, piekarników i lodówek, opuściłeś statek, którzy przez ostatni tydzień był dla ciebie domem. Sam port był miejscem dość tłocznym, wszędzie pełno ludzi, którzy zajęci byli czubkami swojego nosa. Oczywiście znalazło się grono podziwiające twoją błyszczącą jaszczurkę.
- O jeju, jaki ładny!
- A ty popatrz jaki słodziak! Można pogłaskać~? - szkoda, że ten słodziak nie był o tobie.
W całym tym zamieszaniu... Wydaje ci się, czy z kieszeni zniknęła ci dość ważna rzecz pełna pieniędzy?
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 16 Mar 2021, 13:41

Oczywiście, bawcie się z nim ile chcecie Odpowiedziałem dzieciaką które na widok Netsuo miały gwiazdki w oczach. Po chwili schowałem ręce do kieszeni jednak czegoś w nich brakowało. Co?!!!Heeeeeeee!!!???Gdzie się podziały moje pieniądze?
Odruchowo spojrzałem na Charmandera, dając mu znak aby pomógł mi szukać zguby, po czym wbiegłem z powrotem na statek, myśląc że to właśnie tam mógł wypaść mi mój protfel. Widzisz go gdzieś Netsuo? Nerwowo zacząłem szukać w miejscach statku na których chodziłem w ostatnim czasie. Wiedziałem żeby wyrobić sobie kartę do konta bankowego przed rejsem to nie bo się uparłeś że chcesz sobie popolować w lesie. Tak mógłbym zablokować starą i wyrobić sobie nową na miejscu.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 16 Mar 2021, 14:04

Charmander spojrzał jedynie na swojego ukochanego trenera z pretensjami. Teraz to jego wina, co? Przecież na pusty żołądek nie da się przeżyć! Tym bardziej, że żarcie na statku mu nie smakowało! Całe szczęście, wodny pojazd nie miał zamiaru się nigdzie ruszyć przez najbliższych kilka godzin, więc miał czas by go przeszukać... Jednak nawet puste kajuty nie pomagały w znalezieniu utraconego portfela. Niby puste i powinny być łatwiejsze do sprawdzenia... Ale też wygląda na to, że sprzątaczki wzięły się za swoją pracę. Kiedy wyszedłeś na pokład sprawdzić czy aby nie tutaj twój bezcenny skórzany pokrowiec na hajs wypadł z kieszonki... Mogłeś zobaczyć jakąś dziewczynę siedzącą na skrzyniach z ładunkiem w porcie. Pewnie nie byłoby w tym nic niesamowitego... Gdyby nie to, że zaciekawiona przeglądała... KILKA dobrych sztuk portfeli. Bardzo możliwe, że twój też był w tej kupce...
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 16 Mar 2021, 15:33

Netsuo... Widzisz to? Zapytałem i nawet nie czekając na odpowiedź opuściłem pokład aby ponownie znaleźć się w porcie. Jeśli sprobuje uciekać albo użyć jakiś sztuczek, natychmiast użyj ataku żarem. Podszedłem do dziewczyny miło się uśmiechając po czym ukłoniłem się przed nią. Proszę wybaczyć mi to zawracanie głowy pięknej pani. Jestem Saren... Saren Arterius. Poszukuję rzadkich gatunków i odmian pokemonów dlatego też dopiero co przybyłem do tego regionu. Ooo, bardzo ładna kolekcja portfeli. Panienka także je kolekcjonuje? Mógłbym rzucić na nie okiem?
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 16 Mar 2021, 17:01

Dziewczyna przez dobrą chwilę chyba nawet nie zwracała uwagi na to, że ktoś zmierza w jej stronę. Szczególnie z Charmanderem, który świecił się jakby go ktoś nawoskował. Jak tu w końcu nie zauważyć takiego złotka? Z bliska... W zasadzie żadna to pani. Najzwyklejsze dziecko w podartych ogrodniczkach i z białym t-shirtem. Jeszcze ten uroczy plaster naklejony na nos i czarne krótkie włoski, lekko falowane i utrzymane w artystycznym nieładzie. Nie sięgały dalej jak za ramię.
Słysząc go, od razu odwróciła głowę. W jej oczach było coś... Podejrzanego. Słysząc o pokazaniu portfeli jedynie przycisnęła je do siebie mocniej.
- Moje. - rzuciła szybko. To był zdecydowanie nieufny wzrok, ale po części... Bzdura, to wcale nie mogło być dzikie spojrzenie jak u jakiegoś pokemona, przecież wyglądała normalnie.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptyWto 16 Mar 2021, 20:05

Ehhh... Słuchaj młoda. Nie chcę rzucać oskarżeniami na prawo i lewo ani bawić się w bohatera który będzie zwracał innym ich własności. Po prostu muszę odzyskać swój portfel. Wskoczyłem zręcznie na skrzynki i usiadłem obok dziewczyny. Nie chcę sprawiać ci problemów. Możemy jednak załatwić to jakoś ugodowo i bez wzywania żadnej straży miejskiej. Uśmiechnąłem się do dziewczyny i pogłaskałem ją po głowie czochrając przy tym jej włosy. To nie tak że ci nie ufam ale chyba sama rozumiesz sytuację. Mam pomysł ty my opowiesz dlaczego kradniesz a później ja odpowiem na twoje pytania co ty na to? Będziesz też mogła pobawić się z moim Netsuo
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 17 Mar 2021, 16:36

- Ukradłam, bo nie mam żadnych pieniędzy i jestem głodna. - burknęła pod nosem. Nie wyglądała na zadowoloną za patanko po głowie. Chyba powstrzymała się żeby go nie ugryźć w dłoń. Dziwne...
- Oddam ci twój. Innych nie. Ale nie idź na policję ani straż... - miała tak zbity wyraz twarzy, że brakowało tylko podkulonego ogonka i uszu jak u psiaka dla podkreślenia smutnej minki i aury. Wystawiła w jego stronę łapki z portfelami i obserwowała uważnie, czy zabierze tylko ten jeden czy więcej. Do tego zerkała ciągle na Netsuo, ale chyba bardziej się go bała niż chciała przytulić czy spytać, czy wolno głaskać.
- Nie jesteś stąd?
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 17 Mar 2021, 16:49

To co powiedziała dziewczyna poruszyło moje zimne jak lód serce. To smutne że takie dzieci spotykać musi taki los. Ten świat jest zepsuty, gdyby tylko dało się go naprawić. Gdyby tylko dało się go zmienić. Po chwili dziewczyna wyciągnęła do mnie dłonie pokazując portfele. Dziękuję. Natychmiast wziąłem do ręki swój portfel. Słysząc pytanie dziewczyny nie musiałem zastanawiać się jakoś nad odpowiedzią więc rzuciłem zwyczajne Nie, nie jestem.Zajrzałem do swojego plecaka aby wyjąć trochę prowiantu który miałem przy sobie. Proszę, poczęstuj się. Powiesz mi może jak się nazywasz?
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 17 Mar 2021, 17:02

Widząc kanapeczki, które jej zaproponował, aż oczy się jej zaświeciły. Nie śmiałą odmówić i zaraz je capnęła. Czy historia jej życia była prawdziwa czy zmyślona na potrzeby ratowania dupki - teraz to chyba nie ważne, skoro odzyskał swoją własność. I żeby nie było, wszystko co miało zostać zostało w środku.
- Zuu. - rzuciła w przerwie między gryzieniem i łykaniem kolejnych porcji kanapki. - Mieszkam niedaleko Drogi nr.1...
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 17 Mar 2021, 17:25

Miło mi ciebie poznać Zuu. Hmm... Droga nr.1? A czy to nie przypadkiem tam gdzie przechadza się sporo dzikich pokemonów?Jeśli tak to czy mogłabyś mnie tam zaprowadzić? Mniej więcej właśnie w tamtą stronę powinienem zmierzać. Uśmiechnąłem się raz jeszcze niczym jakiś starszy braciszek w potrzebie. Wyglądało na to że mogliśmy pomóc sobie nawzajem. Zaraz, chwila. Ale chyba nie mieszkasz sama prawda? Moje oczy w jednej chwili znów przepełniły się troską o dziewczynę. Na pewno nie może mieszkać sama, to tylko jeszcze dziecko. Z drugiej strony gdzie podziewają się jej rodzice skoro biedaczka głoduje... Hmmm...
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 EmptySro 17 Mar 2021, 18:56

- Wszędzie jest ich sporo... Po prostu uciekają kiedy widzą ludzi i tyle... - wręcz wylizywała sobie paluszki po zjedzeniu tych kanapeczek, haha.
- A... To źle jeśli mieszkam...? - spytała dość niepewnie. - Od zawsze mieszkam sama... No może po części sama, bo nie wiem czy moją mamę da się nazwać mamą według reszty ludzi...
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Sponsored content





Port       - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Port
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Port
» Port
» Port Czaszek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Miasta :: West Star-
Skocz do: