IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 West Star

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: West Star    West Star  EmptyWto 26 Gru 2017, 20:19

Największe miasto regionu Shiruba jest też początkiem podróży dla większości trenerów. Tu bowiem zawijają wszystkie między regionalne statki pasażerskie. W mieście jest cała masa kin i hoteli, a także piękna plaża - niestety wiecznie zatłoczona. W ogóle całe Star jest zawsze zatłoczone bo ściągają tu wszyscy turyści. Pokemony nawet te typowo miejskie wolą trzymać się z dala od tego miejsca, tylko nieliczne bardzo oswojone, ciekawskie, albo po prostu lubiące adrenalinę egzemplarze zapuszczają się do miasta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 15:28

-Waaaaaaaaaa! Paczcie ile tego wszystkiego tutaj jest! - Krzyknęłam z dziecięcym zachwytem do Chieko i Miyako. - W którą uliczkę idziemy? Tą? Tą? Tamtą? - Zapytałam wywijając szpadlem. Najlepiej byłoby się udać do mniej zatłoczonego miejsca. Nie lubię stać w kolejkach. To takie nudne. Oh! Prawie bym zapomniała! Przydałoby się wypuścić głupiutką Dere-chan na zewnątrz, by prześwietliła swymi dziwacznymi oczkami cały teren. Gdybyśmy natknęły się na jakichś drani, to samiczka posłuży jako kamień. Rzucę nią komuś w twarz.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 15:44

Espurr rozejrzała się dookoła ino przez chwilę... Bo jej oczka zaraz znów wgapiły się w panienkę, której dawno nie widziała. Przynajmniej do rzucania jest dobra.
- Weź ty schowaj ten szpadel, ludzi straszysz. - warknęła Miyako widząc jak machasz nim na wszystkie strony tego świata, a może nawet i jeszcze bardziej. Nawet za rękę cie złapała bylebyś przestała. - Jeszcze cie policja zgarnie za straszenie i posiadanie niebezpiecznych narzędzi.
- Miyako nie narzekaj, masz tyle forsy, że i tak ją wyciągną jeszcze tego samego dnia bez dowodów.
- Dobra, może i racja, ale wciąż...
- Hej zobacz! Chodźmy do tamtej kawiarenki! - Chieko wskazała palcem na szyld jakiejś małej firmy. Za wielkimi szybami nie było widać zbyt dużej ilości klientów. - Chodźmy tam!
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 15:51

- Nie radzę~ Prawnicy naszego rodu są dość... drastyczni wobec policjantów. Biedni panowie by tylko ucierpieli na umyśle po tym spotkaniu. - Tutaj uśmiechnęłam się wspominając ostatnie aresztowanie mego brata i ruszenie mamulki do akcji. Nie dość, że kupiła cały komisariat, co na drugi dzień zrobiła z niego cmentarz, a ludki w nim pracujące gdzieś sobie zniknęły w eterze. Ewentualnie w tej zupie, co potem jedliśmy. Ta wołowina była nieco podejrzana. Bogatość Miyako i jej znajomości przy tym wymiękają. Gdy Chieko wskazała na kawiarenkę, chwyciłam dziewczyny za ręce ruszając do środka. - Na mój koszt! Jestem mnie pieniężna niż Miyako, ale nadal mnie stać!
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 16:00

- Się jeszcze okaże, czy w ogóle będziemy płacić! - uśmiechnęła się szeroko Miyako idąc zaraz obok niej. Oczywiście jak to wielka dama, weszła dopiero kiedy otworzyłaś jej drzwi. No cóż, niektórych zwyczajów nie da się zapomnieć, haha.
W środku... Typowa kawiarenka. Mały bar gdzie można było składać zamówienia, kilka stolików ustawionych wzdłuż okien, gdzie przy każdym mogły usiąść 4 osoby. Za ladą stała urocza brunetka w ubraniu typowej pokojówki.
- Och! Witamy bardzo w Kawiarence Poke-Latte! - powiedziała susząc do was ząbki w uśmiechu. - Proszę usiądźcie! - Chieko zaraz wybrała stolik najbardziej na środku okna, coby każdy mógł was podziwiać. Zaraz dostałyście karty, w których w zasadzie były podstawowe rodzaje kawy, herbaty i kilka prostych ciast i deserów lodowych.
- To ja... Poproszę Cappuccino z czekoladą i serniczek.
- A dlaa mnie... Wielkie lody owocowe!
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 16:08

Idealne usytuowanie, by móc obserwować ulice wcinając ciasteczka. Spojrzałam do karty z menu. Co by tu sobie wybrać. Na pewno coś słodkiego, a zarazem smakowitego. A może by spróbować czegoś nowego?
- Tarta czekoladowa i do tego kakałko z piankami~ - Potem sobie posmakuje tego, co wzięła Chieko i podbiorę kawałek serniczka Miyako.
- O! Właśnie! Myślałyście już nad tym, gdzie będziemy nocować? Hotel, motel, a może namiot? Co preferujemy? Mi to tam obojętnie, bylebym miała was przy sobie~
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 16:25

- Zaraz przyniosę wasze zamówienia~ - zawołała radośnie panienka w stroju pokojówki i zniknęła w kuchni. Chieko przestawiła jedno z krzeseł coby siedzieć obok ciebie. Miyako w zasadzie już się do ciebie łasiła zadowolona niczym kot, haha.
- Ja mogę spać gdzie tylko chcesz~ - stwierdziła z uśmiechem pierwsza z dziewczyn.
- A ja jednak wolę jakiś hotel... W byle czym spać nie będę.
W międzyczasie do kawiarenki przyszło jeszcze dwóch jakiś facetów. Ale po dłuższym przyjrzeniu się... Nie. To nikt z waszej listy poszukiwanych. Po chwili panienka przyniosła wasze zamówienia.
- Smacznego! - życzyła wam z tym wielkim uśmiechem. Dziewczęta zaraz zaczęły smakować swoich dań zachwycając się smakami.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 16:33

- To potem rozejrzymy się za przytulnym hotelikiem. Jeden pokój z wielkim łóżkiem. Trochę już minęło od naszego wyruszenia w podróż, więc czas na wspólne myju myju. - Tutaj spojrzałam na Chieko. - Tym razem mi nie uciekniesz. Twoje plecy będą moje. Dokładnie cię wygłaskam gąbką~ - Gdy przyszły nasze zamówione pyszności od razu zabrałam się do smakowania tarty. Co któryś tam kęs popijałam kakałkiem.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 12 Sty 2018, 16:46

- Mhmhmhm~ Już się nie mogę doczekaaać~ - zachichotała radośnie i podkradła jej kawałek tarty z talerza. - Pyyyyszzna~ - oblizała się radośnie.
- No już się tak nie napychaj, jeszcze ci cycki urosną. - stwierdziła złośliwie Miyako, co było błędem... Bo widelec jedynie o centymetry minął jej dłoń leżącą na blacie stołu. Pewnie celowałaby w twarz, ale zniszczenie szyby byłoby gorszym przewinieniem.
- Przepraszam, ale mówiłaś coś~?
- N-nie nic...
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyWto 16 Sty 2018, 13:34

Ich przekomarzania sprawiały mi radość. Przynajmniej nie ma już tej depresyjnej atmosfery, co jakiś czas temu, gdy z nagła Chieko rzekła nam, iż została zgwałcona. Nadal jestem rozgoryczona tym faktem i tym, że senpai miał ochotę na nią, a nie na uroczą grabarkę, ale no... teraz sprawy potoczą się inaczej. Moja chcica musi poczekać do czasu, aż truchło Ryuu-senpaia wyląduje w świeżo wykopanym grobie. Najpierw zadowolenie Chieko, a potem siebie. Rozkoszując się smakiem kakałka spojrzałam co tam ciekawego się dzieje za szybą, a potem porozglądałam się po wnętrzu cukiernio-kawiarni. Trochę nudny jest ten spokój tutaj.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyWto 16 Sty 2018, 17:42

Dziewczyny trajkotały sobie radośnie... Czy raczej jedna groziła drugiej zastawą po tym tekście o cyckach. Trzeba przyznać, że trochę pochłonęło je to skakanie sobie do gardeł o pierdołę...
Rozglądając się po kawiarni nie zobaczyłaś niczego nadzwyczajnego. Nic na czym można by zawiesić oko... Ale za szybą.. Co Espurr robiła na środku ulicy?! Sterczała jeszcze jak kołek i jedynie rozglądała się na ludzi chodzących dookoła. Jakieś odważne dziecko chyba w końcu uznało ją za dzikiego, zabłąkanego pokemona, bo wystawiło jakże szlachetnego pokemona Rattatę i chciało walczyć z małą kulką!
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyWto 16 Sty 2018, 20:08

Westchnęłam cicho. Prawdziwe utrapienie z tej Dere-chan. Nie dość, że się mnie uczepiła i za nic nie chce odejść w swoją stronę, to jeszcze jest jak bobas, którego trzeba mieć na oku, bo zaraz to coś się zdarzy złego. Czy chce mi się pomagać Espurr? Chyba powinnam, skoro jest jednak moją własnością. Zastukałam głośno szpadlem w szybę, by pokemon mnie usłyszał. Pokazałam by przybiegła do mnie. Czy szczurek ją zaatakuje mimo to? Wolałabym nie tracić naszego czasu poszukiwawczego na bieganie do Centrum Pokemon. Ta pańcia w różowych włosach mnie leciutko przeraża, a zwłaszcza ta jej dobroć i miłość do wszystkiego co żyje. Fuj.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySro 17 Sty 2018, 19:51

Dere-chan zareagowała... I owszem, ale nie przez pukania. Widać szpadel jest bardzo złym narzędziem do pukania w szyby... Albo to po prostu ta szyba jest taka słaba. W każdym razie, szkło zaraz pękło. Co gorsza, nie skończyło się na małej rysce. Pęknięcia rozchodziły się, aż całe okno zmieniło się w pustą przestrzeń wypełnioną resztkami szklanego pyłu. Wystraszony dzieciak i jego Rattata uciekli gdzie pieprz rośnie, a przechodnie zaczęli krzyczeć wystraszeni jakby to był jakiś zamach czy coś. Jakby nie widzieli pękających szyb... Ale.. Gorsze było chyba to, że w zamieszaniu jakie powstało przez tak mały incydent, mogłaś usłyszeć krzyki swoich dwóch kompanek, które zostały siłą wyciągnięte z kawiarni, przez dwójkę mężczyzn, którzy siedzieli w środku i spokojnie pili sobie herbatkę. Zaraz... Nie był tylko jeden? Może w tym zamieszaniu zjawił się drugi..? Trudno stwierdzić. Drzwi od kawiarni trzasnęły głośno, a na stoliku mogłaś zobaczyć jakiś pomiętolony skrawek papieru. Wiadomość?
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyPią 19 Sty 2018, 13:26

Oh. Porwano moje skarby... wreszcie coś się dzieje ciekawego! Nie powiem, nawet się ucieszyłam na widok zabieranych dziewczyn i gości z których potem będę mogła z największą przyjemnością się zabawić. Huhu. Już sobie układam w głowie różne koncepcje testowania wytrzymałości ich męskich ciałek. Ciekawe czy polubią przypalanie skóry lub kastracje na trzeźwo. Zawsze chciałam obciąć facetowi jego członka i patrzeć jak się zwija z bólu. Mmmm. Zobaczmy co tu mamy za liścik miłosny pozostawiony dla mnie. Rozwinęłam skrawek papieru i spojrzałam co tam dokładnie jest napisane. Od razu też już wstałam i ruszyłam ku wyjściu z kawiarni. Trzeba ogarnąć w którą stronę się udali.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySob 20 Sty 2018, 13:17

No proszę. Kto by pomyślał, że kradzież przyjaciółek okaże się być dla ciebie taką atrakcją? Ale z drugiej strony... Patrząc na to, jest serio ciekawiej. To lepsze niż walanie się po kawiarniach czy coś bo zgłodnieje najpierw jedna, a potem druga. Chociaż, w takim wypadku miało się do kogo odezwać...
Notka jak z gardła wyciągnięta. Kiedy ją rozwinęłaś, ukazał ci się wielki karniak z dopiskiem "PIERDOL SIĘ DZIWKO, JEŚLI MYŚLISZ, ŻE TO BĘDZIE KREATYWNA NOTKA OD PORYWACZY". Och. Tego się chyba nikt nie spodziewał. Teoretycznie na jakiś szczyt swojej kreatywności się wznieśli... Pytanie teraz tylko gdzie wynieśli twoje przyjaciółki.
Mała Espurr podeszła do ciebie z tymi wybałuszonymi oczkami i gapiła się. Gdyby potrafiła mówić... Pewnie nie powiedziałaby nic ciekawego. Przynajmniej nie zaatakował ją jakiś dzieciak ze szczurem. Ciekawe czy rodzice pozwalają mu tak o trzymać szkodniki w domu?
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySob 20 Sty 2018, 13:54

O mamuniu. Już lubię tych złych chłopców. Przypadli mi do gustu tym... pełnym emocji liścikiem. Widać, że chcą bym się wykazała ze zlokalizowaniem ich i moich towarzyszek. Kuszą mnie tym bardzo. Po wyjściu z kawiarni zignorowałam Espurr i pierwsze co, to zaczęłam wypytywać randomowych ludzi, co byli w pobliżu o dwóch facetów oraz urocze dziewczyny. Może ktoś coś widział. Raczej się nie mogli rozpłynąć w powietrzu, choć... byłoby to jeszcze ekscytujące. O dzieciaku ze szczurem już dawno zapomniałam. Nie był godny uwagi.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySob 20 Sty 2018, 14:41

Większość ludzi odpowiadała na jej pytania tym, co w zasadzie już wiedziała. Pękła szyba, zrobił się bałagan, ludzie biegali, a tamta dwójka wyszła z jakimiś dziewczynami. Trochę jej zajęło, zanim jakaś dziewczyna ubrana jak reklama cukierni spytana o mężczyzn raczyła dać jej jakieś lepsze odpowiedzi.
- Ooooo? Taka dwójka dryblasów, co wyglądają jakby kazali im jeść całe życie gorzką czekoladę i dwie panienki, które ciągle gryzły ich po palcach? Widziałam jak szli w kierunku Drogi Nr.1~ Chyba się spieszyli... - mruknęła cicho przystawiając palec do ust jak zamyślone dziecko. - Mam ci pokazać gdzie jest Droga Nr.1~?
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySob 20 Sty 2018, 14:47

Ta dziewczyna spowolniała mnie. Powinnam działać szybciej, by ich dogonić. Podeszłam do niej na tyle blisko by nasze piersi przykryte pewną warstwą ubrań stykały się ze sobą.
- Wskaż mi drogę swym paluszkiem. Tyle mi wystarczy. - Rzekłam chwytając ją za ów część dłoni. Nie minęła sekunda, a najzwyczajniej w świecie ugryzłam ją delikatnie w palec robiąc coś w stylu obrączki na nim. - Szybciutko. - Szepnęłam z lekkim uśmiechem na twarzy. Chciałam ją tym ponaglić. Jak tylko wskaże mi kierunek w którym to powinnam się udać, od razu tam pobiegnę.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySob 20 Sty 2018, 14:59

Ponaglić, ponaglić... A ona tutaj zaraz zacznie piszczeć jak czajnik, taka czerwona się zrobiła. Ktoś tu chyba był cnotką niewydymką, kompletnie nieprzyzwyczajoną do takich rzeczy, haha.
- T-t-to t-tam...! - odpowiedziała tym drżącym w zakłopotaniu głosem, wskazując w kierunku tego wielkiego przejścia, którego w sumie nie dało się nie zauważyć, haha. Obok chyba była nawet mapa dokładnie pokazująca całą okolicę tej drogi i miasto, do którego prowadziła - Gold Beach. Nie ma co czekać, co? Pognałaś w tamtym kierunku najszybciej jak to możliwe, zostawiając zakłopotaną dziewczynę w tyle.

// Droga Nr.1
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyWto 23 Sty 2018, 16:54

Idealnie zgodnie ze wskazówkami obydwoje zeszli z pomostu, przeszli kawałek nadbrzeżem docierając do głównego molo, minęli turystów przeciskających się do mapy i zaraz za szyldem z nazwą miasta skręcili w prawo wkraczając do samego w sobie West Star. Wyglądało to na jakiś skrót, bo w okolicy zrobiło się jakoś nagle mniej tłoczno, a trzecia przecznica w lewo była już praktycznie pusta. Tylko tu i tam przechadzali się jacyś tutersi.
- Uhm, tak jakby. Dzisiaj zacząłem... więc wyprawa do Pokmon Center jest również i mnie na rękę. Prawdę mówiąc to nie wiem nawet, czy trenerem można zacząć być od tak, czy potrzeba do tego jakiejś licencji, pozwolenia, czy czegoś... - odpowiedział po drodze na jej pytanie zażenowany swoim poziomem wiedzy. Skoro Tabitha wybierała się do Centrum Pokemona musiała być trenerem, być może nawet bardzo doświadczonym, a wyglądała na nie starszą niż 15 lat. Te spostrzeżenia zdecydowanie dołowały Eliaha. Musiał sprawiać wrażenie zdziwaczałego głupka, który nie ma zielonego pojęcia o świecie.
Szli dalej. Na skwerku, na ławce siedziały dwie matki, których dzieci bawiły się w piaskownicy z oswojonym Palossandem. Ptaszki śpiewały, było raczej cicho i spokojnie, no sielanka... do momentu wyjścia z jednokierunkowej na główny deptak w mieście. Wtedy oboje nagle uderzyła kakofonia dźwięków i kolorów. Tłumy turystów przelewały się we wszystkie strony zatrzymując się przy co ciekawszych sklepikach, lokalach, lub ulicznych kuglarzach występujących samemu, lub w akompaniamencie pokemonów. To była ta znana strona miasta, która pojawiała się na pocztówkach, w przewodnikach i męczyła Eliaha.
- Uważaj na kieszenie - zwrócił się do towarzyszki - Niby nieczęsto się to zdarza, ale w takiej ciżbie łatwo stracić portfel.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyWto 23 Sty 2018, 18:34

Chociaż Tabitha nigdy by mu tego nie powiedziała, Eliah wyglądał niesamowicie przeciętnie, a jego oczy, z drobnymi tęczówkami były wręcz przerażające. On sam jednak wydawał się być bardzo miłym młodzieńcem.
- Rozumiem - Skinęła głową, gdy chłopak przyznał jej rację, informując jednocześnie o swoim stażu. Na jej twarzy zagościł szczery uśmiech - W takim razie jesteśmy pod tym względem podobni, ponieważ ja również dopiero zaczynam. I... Nie wiem... Widzisz, ja posiadam pokedex. Jest on encyklopedią pokemon i moim identyfikatorem. Chociaż to bardzo przydatne narzędzie, nie wydaje mi się, żeby... Ktoś go od ciebie wymagał. Jeśli masz jakieś inne dokumenty tożsamości.
Wędrując przez miasto, Tabitha rozglądała się dookoła, podziwiając nie tylko architekturę, ale równie to, w jakiej harmonii z pokemonami żyją jego mieszkańcy. Widziała to również w wielu innych miejscach, jednak w jej rodzinnym Saffron, ludzie nie wypuszczali zbytnio swoich pokemonów. Miasto było bardzo duże i zwierzęta nie były w nim całkiem bezpieczne. Traktowano je również jako potencjalne zagrożenie. W końcu niektóre okazy potrafiły być agresywne.
Z zamyślenia i podziwu wyrwał ją Eliah, ostrzegając by pilnowała swoich rzeczy. Zapewniła go, że będzie. I oczywiście od tej pory miała się bardziej na baczności.
- Dobrze znasz tę miejscowość, Eliahu. Mieszkasz tu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyWto 23 Sty 2018, 19:15

Ufff! Co za ulga. Tabitha również jest początkująca. W takim wypadku Eliah przynajmniej uniknie kompromitacji wykazując się swoją wręcz ujemną wiedzą. Chociaż taki stan rzeczy ma również swoje wady. Mimo wszystko dziewczynka wydaje się być miła, uprzejma i z pewnością poprowadziłaby go w odpowiednim kierunku, gdyby tylko miała wystarczającą wiedzę, a on wystarczająco odwagi, by zapytać.
Jeśli chodzi o dokumenty tożsamości Eliah posiadał tylko imienną kartę na basen, bo ze wszystkich rzeczy dowodu osobistego akurat z domu zapomniał i na razie jakoś nie miał zamiaru po niego wracać. Tylko by się wystawił na szydercze komentarze braciszków. Na szczęście na basenowej karcie widniało również jego zdjęcie. Taki "Pokedex" na pewno kosztuje kupę kasy - pomyślał uznając, że w razie czego zadowoli się jakąś papierową encyklopedią pokemonów dla dzieci, a teraz będzie szedł po prostu na żywioł zakładając, że jak ma skrzydła to musi być typ latający, i tak dalej.
- To zabawny zbieg okoliczności - skomentował fakt bycia na podobnym poziomie - Słyszałem, że do West Star przybywają raczej doświadczeni trenerzy, więc nie spodziewałem się spotkać bratniej duszy na samym starcie - dodał zdobywając się nawet na uśmiech. Niby wiele czasu od spotkania w porcie nie minęło, ale powoli oswajał się z towarzystwem Tabithy i czuł się przy niej swobodniej.
- Tak. Urodziłem się tu, dorosłem i tutaj też stoi mój dom rodzinny. O tam, jakieś 4 przecznice dalej tą ulicą. Stąd go akurat nie widać, ale jest koło tej wysokiej wieży ciśnieniowej - odparł wskazując na rzeczywiście wyrastającą ponad dachy betonową wieżę obrośniętą bluszczem - Aktualnie jednak zamierzam się stąd wyrwać. Po dwudziestu latach w jednym miejscu można zacząć się nudzić. A ty, skąd pochodzisz? I czemu zdecydowałaś się akurat na West Star? - zapytał jej niekoniecznie z samej uprzejmości, a rzeczywiście będąc ciekawym pobudek. W trakcie rozmowy minęli toporną fontannę w kształcie Wailorda, teatr, którego fasada oblepiona była niezliczoną ilością plakatów informujących o spektaklach oraz ewidentnie popularną cukiernię, gdzie kolejka do kasy wychodziła aż na ulicę. Na końcu deptaka było już widać ten charakterystyczny, biały budynek z czerwonym dachem, do którego zmierzali.

Przenosiny do Pokecenter


Ostatnio zmieniony przez Eliah dnia Wto 23 Sty 2018, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptyWto 23 Sty 2018, 20:57

Na bladych policzkach Tabithy wykwitł delikatny, ledwo zauważalny rumieniec, gdy Eliah nazwał ją bratnią duszą.
- Jestem... Jestem z Kanto - Wolała nie mówić o sobie zbyt dużo. Wiedziała, że rodzice najprawdopodobniej prowadzą intensywne poszukiwania. Nie chciała, żeby ją odnaleźli, dopóki nie odnajdzie w swojej podróży przygody, którą tak bardzo chciała przeżyć.
- Wiesz już dokąd się udasz następnie?
Po tym, jak zadała to pytanie, zauważyła na końcu ulicy symbol Centrum Pokemon. Całkiem duży budynek zrobił na niej spore wrażenie.
- Czy to jest właśnie Centrum Pokemon?
Złapała za koniec rękawa Eliaha i pociągnęła go do przodu, przyspieszając kroku. Nie mogła się doczekać, kiedy już wejdą do środka.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySro 24 Sty 2018, 17:02

Zgodniej ze wskazówkami spotkanej wcześniej starowinki opuściłem część portową West Star i trafiłem do pełnoprawnego miasta. Nie widziałem może jeszcze wysokich drapaczy chmur czy luksusowych butików, jednak czułem już zupełnie inny klimat, porównywalny do dzielnic azjatyckich miast, szczególnie drogiego mojemu sercu Fuyuki. Starałem się jednak nie zapaść w nostalgiczne wspomnienia, aby nie zgubić się w nieznanej mi mieścinie. Zwłaszcza, że żołądek powoli coraz bardziej nachalnie dopraszał się o jedzenie.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  EmptySro 24 Sty 2018, 17:08

No i w końcu znalazłeś się w centrum miasta. Po dłuższym spacerze w końcu odnalazłeś tę trzecią uliczkę, na której miał się znajdować rzeczony bar. I rzeczywiście, mogłeś zauważyć, że przed jednym z lokalów znajdowała się kolejka wychodząca wręcz poza drzwi. Chyba to miejsce było wyjątkowo popularne! I znając życie lepiej będzie wziąć coś na wynos niż czekać na miejsce siedzące. No chyba że mimo wszystko jednak ci się nie śpieszy i wolałbyś zjeść w spokoju na miejscu, niż na jednej z miastowych ławeczek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





West Star  Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  Empty

Powrót do góry Go down
 
West Star
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Centrum Rozrywki w West Star

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Miasta :: West Star-
Skocz do: