IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 West Star

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 24 Sty 2018, 17:13

Kolejka niezbyt mnie zaskoczyła. W sumie, uznałem to za plus tego miejsca. W końcu za złym jedzeniem nie stałoby tyle ludzi, prawda? Postanowiłem ustawić się w kolejce, aby móc spokojnie zjeść w środku, a nie gdzieś na jakieś ławce, które pewnie i tak będą pozajmowane przez głodnych ludzi. Zresztą i tak zbytnio mi się nie śpieszy do mieszkania, nawet nie wiedzieć czemu. W międzyczasie uznałem, że warto by napisać do mamy:
- Udało mi się dopłynąć do West Star całym i zdrowym. Nie musisz się o mnie niepokoić. Idę coś zjeść, a później pójdę do mieszkania, aby się rozpakować. Wieczorem do ciebie zadzwonię. Pocałuj ode mnie tatę i Astrid.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 24 Sty 2018, 18:08

Dziewczyna na grzbiecie swojego nowego kompana, Onyxa dotarła do West Star. Mając przed sobą Łowieczka, którego asekurowała, żeby czasami nie zjechał z kociaka, rozglądała się po okolicy, zastanawiając się gdzie będzie dobre miejsce na trening. Przy okazji chciała sprawdzić, gdzie znajduje się Poke Center, żeby w razie jakiegoś nieszczęśliwego wypadku, wiedzieć gdzie lecieć co sił w nogach.
- Onyx... Jest coś interesującego w tym mieście? - Zapytała go, licząc na jego wiedzę o mieście.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 24 Sty 2018, 18:28

Bornholm
Mama albo była zajęta, albo po prostu nie miała co odpisać. Ale mogłeś mieć pewność, że zrobi to, o co ją poprosiłeś. No i szczerze mówiąc... Czekanie w tej kolejce było naprawdę żmudne, chociaż każdy brał jedzenie na wynos. Jednak w końcu... Nadeszła twoja kolej! I akurat mogłeś zauważyć wolny stolik! Urocza kasjerka o ciemnej karnacji i czarnych włosach patrzyła na ciebie z tym przyjaznym uśmiechem
- Dzień dobry, co podać?


Nimi
Kociak szedł sobie spokojnie przez miasto, a widząc go ludzie zaczęli nagle panikować i uciekać. Onyx westchnął ciężko, po czym zerknął na dziewczynę
- No cóż... To jest stolica! Znajdziesz tutaj wszystko, kawiarenki, bary, salę treningową, sklepy... I pewnie jeszcze wiele innych atrakcji, których nie sposób wszystkich wymienić - zaśmiał się cicho i uważał, żeby nikt ich przypadkiem nie stratował. Fatk faktem wyglądał niecodziennie, ale... Ludzie chyba aż tak by nie panikowali i nie rozbiegali się na jego widok, prawda? Coś chyba było na rzeczy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptyCzw 25 Sty 2018, 14:22

Nimi nie rozumiała reakcji ludzi. Delikatnie głaszcząc swojego Łowieczka, postanowiła zapytać kociaka o co chodzi.
- W sumie chcę spędzić tutaj jakiś czas, więc pewnie będziemy mieć okazję spojrzeć na wszystko co to miasto ma do zaoferowania... I w sumie to dlaczego ludzie się Ciebie tak bardzo boją? - Rozglądała się, szukając jakiejś wskazówki.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptyCzw 25 Sty 2018, 16:06

Kociak westchnął cicho skręcając w jedną z uliczek
- Jestem Ponurakiem w kociej postaci... Wiesz, omen śmierci i tak dalej. Moim głównym zadaniem jest pilnowanie cmentarzy, jednak ten "mój" został po prostu opuszczony, zapomniany... I z biegiem czasu również zniszczony. Ponurakami zostają głównie psy, ale chyba ich zabrakło, więc zostałem nim ja. Ale w rzeczywistości nikt, kto mnie widział, jeszcze nie zmarł. Przynajmniej nie na moich oczach. Tych marynarzy znam od jakichś trzech lat i jak widziałaś nic im nie było... - mruknął cicho - Nie mam bladego pojęcia, skąd biorą się te głupie przesądy... Ale chyba nic nie da się na nie poradzić - w końcu doszli do Centrum Pokemon. Onyx zaraz położył się obok budynku, a Łowieczek sam z niego zeskoczył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptyCzw 25 Sty 2018, 19:36

Pytanie kelnerki ani mnie nie zdziwiło, ani nie wyrwało mnie z jakiegoś transu. Przez ten czas, który spędziłem w kolejce, dane mi było dokładnie przestudiować menu i wybrałem już coś, co chętnie chciałbym spróbować.
- Poproszę jedną miskę ramen. - przekazałem dziewczynie, po czym usadowiłem się przy wolnym stoliku.
Zacząłem zastanawiać się nad tym, czy aby na pewno dobrze zrobiłem, że przyjechałem do Shiruby. Miałem takie myśli przez większość swojej podróży statkiem. I tak jak wtedy, teraz też wiem, że była to dobra decyzja. Życie tutaj samemu na pewno nie będzie łatwe, jednak kiedyś tak czy tak bym się wyprowadził z rodzinnego domu, a czym wcześniej, tym chyba lepiej. I nie chodziło tutaj o brak rodziców, którzy patrzyliby na ręce, a raczej o naukę samodzielności, która na pewno przyda mi się w dorosłym życiu.


Ostatnio zmieniony przez Bornholm dnia Czw 25 Sty 2018, 21:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptyCzw 25 Sty 2018, 21:15

Bornholm
- Robi się~ - dziewczyna uśmiechnęła się radośnie, po czym wykrzyknęła na całą kuchnię twoje zamówienie . Akurat miejsce było przy oknie, więc mogłeś widzieć ludzi, którzy spieszyli się Bóg wie gdzie, chociaż niektórzy woleli spokojniejsze spacery. Jedni z przyjaciółmi, inni z pokemonami. Praktycznie nie było tam żadnej samotnej duszy. Jedynie ci, którzy się spieszyli w większości byli sami. Pewnie to byli ci z gatunku "inni tylko przeszkadzają". W sumie to było dość smutne... Ale z zamysłu w końcu wyrwała cię kelnerka stawiając w końcu twoje zamówienie
- Proszę bardzo i smacznego~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 14:02

Dziewczyna cierpliwie wysłuchała historii, którą przedstawił Onyx. Niby tłumaczyło to, czemu ludzie się boją, ale chyba przesądy rzeczywiście brały u nich górę nad logiką. Nie miała zamiaru tego zmieniać, bo nie wiadomo co by z tego wyszło, więc postanowiła olać sprawę. Najwyżej jak ktoś się do nich przysadzi, to mu wyjaśni ręcznie, albo z pomocą Łowieczka.
Kiedy dotarli do Centrum Pokemon, ostrożnie zsiadła z kociaka.
- Ja muszę iść do środka, chcesz zaczekać czy idziesz ze mną? - Zapytała go, biorąc swojego pokemona i sadzając go na ziemi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 17:25

- Dziękuję bardzo. - odpowiedziałem, z największą możliwą dozą serdeczności, kelnerce.
W końcu po tak długiej podróży mogłem zjeść w miarę normalny posiłek. Co jak co, ale ramen wyglądało przepysznie. Chwyciłem za łyżkę, aby spróbować, czy zupa jest tak samo dobra jak wygląda. Jeśli tak będzie, najpewniej zostanę częstym gościem tego miejsca. Nawet jeśli się okaże, że jest ono daleko od mojego mieszkania.
Kiedy tylko zjem, płacę za ramen, życząc przy okazji kelnerce miłego dnia, po czym udaję się w stronę mojego mieszkania, aby zostawić tam bagaż i przez chwilę odpocząć. Zaś po wizycie udaję się gdzieś poza tereny West Star, aby zapoznać się z fauną i florą w Shirubie.


Ostatnio zmieniony przez Bornholm dnia Sro 31 Sty 2018, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptyPią 26 Sty 2018, 19:45

Nimi
Łowieczek zaraz cały uradowany zaczął w kółko skakać. No proszę, ledwo chwilkę posiedział, a tu już musiał rozładowywać energię!
- Chyba lepiej będzie, jeśli tu zostanę. Nie chcę siać większego zamętu. Nigdzie nie będę chodził, więc w razie czego zaczekam tutaj~ - uśmiechnął się rdośnie i zwinął w kulkę owijając dwa razy ogonem. Ale ta kita była wielka! W każdym razie do Poke Center miała kilka kroków, więc nic jej w tym już nie przeszkodziło

//Piszesz w PokeCenter
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 31 Sty 2018, 21:20

- Och, naprawdę? W sumie to dobrze wiedzieć, że nie jestem jedynym takim pechowcem na świecie. Swoją drogą, jestem Ken - śmieję się cicho, jednocześnie przedstawiając się nieznajomej. O matko, jak to dobrze, że akurat tamtędy przechodziła i że zna drogę. Na dodatek jej strój jest ładny. Ładnie dobrany przede wszystkim, może poza gumką do włosów, ale kto wie, może po prostu trenuje Pikachu i dlatego ma taką, a nie inną ozdobę we włosach. Nie powinienem oceniać, jeśli nie znam dobrze osoby, no ale z drugiej strony... ten szczegół trochę psuje całość. - W każdym razie z chęcią skorzystam z twojego przewodnictwa... a mogę zapytać o gumkę do włosów? Ma jakieś znaczenie czy po prostu chwyciłaś pierwszą lepszą jaką miałaś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 31 Sty 2018, 21:35

Dziewczyna przedstawiła ci się jako Ritsuka Fujimura. Na twoje pytanie dotyczące żółtej gumki, którą miała we włosach, zaśmiała się. Odparła, że nie ma za nią jakiejś pasjonującej historii, ot była ona pierwszą z brzegu.
- Normalnie przywiązuję nieco większą uwagę co do wyglądu, jednak dzisiaj od rana mam istny kociokwik, praktycznie cały czas gdzieś latam. Dopiero teraz mogę odsapnąć. - dokładniej wyjaśniła ci Ritsuka.
Dziewczyna prowadziła ciebie przez uliczki miasteczka, które w główniejszej części wyglądało zupełnie inaczej niż od strony portowej. Całe zabudowanie wyglądało na bardzo zadbane, zewnętrzne fasady zdawały się być wykonywane z największą możliwą pieczołowitością i zaangażowaniem. Zwiększyła się również liczba ludzi i co za tym idzie pokemonów. Co chwilę widziałeś jakiś gatunek, a od ilości aż mogłoby się zakręcić w głowie.
- Przyjechałeś pozwiedzać czy może wziąć udział w Lidze? - spytała ciebie w pewnym momencie twoja przewodniczka. - Głównie ludzie przyjeżdżają do Shiruby z któregoś z tych dwóch powodów. Sama pierwotnie miałam jedynie nieco potrenować, ale zastanawiam się, czy nie zacząć zbierać odznak z tego regionu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 31 Sty 2018, 21:52

A więc jednak to nie było nic celowego. Ufff, mogę odetchnąć z ulgą! Ale ale mimo wszystko odczuwam duży szacunek dla dziewczyny, bo przyznała, że zazwyczaj bardziej zwraca większą uwagę na swój wygląd, a teraz i tak jest ubrana w całkiem spoko komplet (nie licząc tej nieszczęsnej gumki).
- Dobrze wiedzieć. Czuję lekkie wyrzuty sumienia, słysząc, że jesteś zabiegana, a ja w momencie wytchnienia zawracam ci głowę jak jakiś idiota - postanowiłem sobie zażartować, bo wtedy jeszcze nie byłem świadomy, że padnie pytanie o cel mojej wizyty w Shirubie. Ups... Ritsuka nie wie, że trafiła z tym, w czuły punkt. Pozwalam sobie na chwilę milczenia.
- Hm, to dość ciężkie pytanie, ale wiem na pewno, czego nie chcę. Gdybym miał zamiar zbierać te felerne odznaki, pewnie bym został na miejscu - ostatecznie odpowiadam cicho, spoglądając na drogę, którą szliśmy. - Przepraszam. To trochę... drażliwy temat. Wybrałem Shirubę, bo stwierdziłem, że to będzie dobre miejsce na odpoczynek od tego wszystkiego, co mnie spotyka. Może poszukać też trochę inspiracji do tego, co robię... szczerze mówiąc, bardziej niż trenerem wolałbym zostać jakimś projektantem, a o Shirubie wiedziałem najmniej ze wszystkich regionów, bo też jest chyba najdalej od Kanto, więc stwierdziłem, że to będzie idealne miejsce. A... jak jest z tobą? Poza tym trenowaniem i rozważaniem zbierania odznak?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 31 Sty 2018, 22:02

Dziewczyna wyglądała na bardzo speszoną po tym, jak okazało się, że trafiła swoim pytaniem w czuły punkt. Widać było, że nie był to zamierzony atak a jedynie zwykła ludzka ciekawość, która zgodnie z przysłowiem była pierwszym stopniem do piekła.
- Tak właściwie to przyjechałam tutaj za namową mojego dziadka, który mieszka tutaj, w West Star. Mieszkałam do tej pory w Sinnoh i chciałam brać udział w tamtejszej lidze, ale bałam się, że sobie nie poradzę. Wtedy właśnie dziadek namówił mnie, żebym przyjechała tutaj o potrenowała pod jego okiem. No i przedwczoraj minęło pięć miesięcy, jak tutaj jestem. - odpowiedziała ci Ritsuka. - Udało mi się też złapać dwa inne pokemony, jak i wyewoluować mojego startera. I zastanawiam się, czy nie zacząć mojej podróży tutaj w Shirubie, bo jakby nie patrzeć to tutaj się rozwinęłam jako trener. Zaś jeśli chodzi o inspirację, to na pewno ją tutaj znajdziesz. Poza czysto turystycznymi atrakcjami znajduje się tutaj sporo miejsc, znanych jedynie przez tutejszych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySro 31 Sty 2018, 22:23

- Jeden z moich braci mieszka w Sinnoh i rzeczywiście słyszałem, że tamtejsza liga należy do najtrudniejszych na świecie - potwierdzam słowa dziewczyny, zastanawiając się nad samą kwestią mocno. Czy gdybym był początkującym trenerem zbierającym odznaki, zaczynałbym w Kanto? Znając życie, zapewne nie, dlatego trochę rozumiałem Ritsukę, nawet jeśli moje powody były zupełnie inne. - Jeśli miałbym ci doradzać, powiedziałbym pewnie, żebyś szła za głosem serca. Jeśli rzeczywiście Shiruba jest tym miejscem, w którym czujesz, że się rozwijasz, powinnaś tutaj osiągać swoje cele. Może przy okazji zostanę na tyle długo, żeby poobserwować, jak stajesz na samym szczycie.
Pozwalam sobie na lekko zawadiacki uśmiech i puszczenie oka, jednak po chwili wracam do normalnej rozmowy.
- To logiczne. Każdy region ma swoje tajemnice, a one mogą być dobrą inspiracją do wszystkiego. Zobaczymy tylko, czy Shiruba ujawni mi je szybko, czy będę musiał się namęczyć - podsumowuję tonem zalatującym lekko na jakiegoś mędrca.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 EmptySob 03 Lut 2018, 15:25

Bornholm
I w ten sposób w końcu rozpocząłeś swoją pierwszą przygodę z pokemonami! Wyruszenie w świat to dobra opcja. Może chociaż po drodze napotkasz coś cennego, co cię zainteresuje? W końcu na świecie istnieje jeszcze tyle gatunków! I z pewnością każdy z nich warty jest poznania~ No ale koniec tego lania wody tylko po to, żeby były chociaż te 3 linijki - pora wyruszyć na podbój świata!

//Jako że nie określiłeś mi się gdzie chcesz iść, to masz wybór:
Drogi 7 i 1 lub Rajski Półwysep
Powrót do góry Go down
Sponsored content





West Star  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: West Star    West Star  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
West Star
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Centrum Rozrywki w West Star

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Miasta :: West Star-
Skocz do: