IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga nr 1

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyPią 19 Mar 2021, 19:21

Niestety. To był najzwyklejszy maluch na świecie. Nic więc dziwnego, że jaszczurka długo nie zwlekała z atakiem i posłała kulkę ognia prosto w kuper gołąbka, mając nadzieję na pieczoną przekąskę. Z jakim okropnym jazgotem podskoczył, kiedy gorące kawałki dotknęły jego upierzonej dupy. Sama ptaszyna wydarła się głośnym Growlem, obniżając atak, a zaraz po tym machnęła skrzydłami, posyłając w jaszczurkę powiew wiatru od Gust. Nie zrobiło to wielkich szkód.

Charmander
80% HP; Atak -1
Pidove 65% HP
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyPią 19 Mar 2021, 19:27

Bardzo dobrze Netsuo! Teraz! Zaatakuj go w głowę przy pomocy ataku żarem a kiedy będzie oszołomiony dokończ to przy pomocy drapania! Mój entuzjazm w tej walce był ogromny nawet pomimo tak nikłego przeciwnika. Bądź co bądź była to moja pierwsza walka w tym regionie. Oczywiście wierzyłem w wygraną Netsuo który jak dotąd jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Wiedziałem że nasz duet ma w tej walce ogromny high ground
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyPią 19 Mar 2021, 19:30

Nie trudno było w sumie pokonać takiego marnego ptaszka. Jak to zwykle z resztą bywa na dzień dobry w takich miejscach... To chyba jakaś klątwa, a może błogosławieństwo początkujących? Żar trafił prosto w łeb biednego gołąbka, który wręcz pacnął swoją ptasią dupką na ziemię. Potrzebował chwili, żeby się pozbierać, ale zaraz po tym brutalnie podrapano go po dziobie. To nie było miłe! A gdzie jakaś chwila dla przeciwnika, co to za znęcanie się! Podniósł się ociężale i wejrzał w jaszczurkę Leerem, a potem od razu znów zaatakował Gustem. Ptaszyna chyba nie zdawała sobie sprawę, że obniżanie obrony przy ataku specjalnym nic nie da...

Charmander
60% HP; Atak -1; Obrona -1
Pidove 25% HP
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyPią 19 Mar 2021, 19:43

Zacisnąłem pięść i wykonałem gest dobrze wykonanej roboty. Na nieszczęście choć nie było to zbyt poważne to mimo wszystko Charamnder co nieco oberwał. Ehh, no i będzie trzeba wracać do centrum pokemon na wizytę u siostry Joy czy kogo oni tutaj mają. Postanowiłem że powinienem nieco przechylić szale zwycięstwa aby reszta walki była już czystą formalnością. Bardzo dobrze Netsuo. Teraz użyj ryku a następnie powtórz atak żarem. Jeśli nadal będzie się trzymał zasyp go gradem drapania!
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyPią 19 Mar 2021, 19:46

Pokonanie ptaszyny to była czysta formalność. Wręcz przeraziła się tym smoczym ryknięciem i próbowała odlecieć, żeby ratować resztkę swoich piór, ale fragmenty ognia dopadły skrzydło latającego stworka, aż runął na ziemię niczym tupolew. I w sumie... Tyle by z tego było. Pidove niezdolny do walki, i tak dalej. Netsuo wypiął dumnie pierś.
- Chaarr~!

Pidove 0% HP
Charmander +0,5lvla
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyPią 19 Mar 2021, 19:55

Czyż nie było to proste Netsuo? To jak? Masz jeszcze siły żeby trochę powalczyć czy nie czujesz się w stanie? Oczywiście ufałem mojemu pokemonowi ale też i martwiłem się o niego. Jednak znając jego porywczy charakter wolałem pozostawić wybór mu. Nie miałem ochoty na jego fochy związane z poprzestaniem na jednej małej ptaszynie. No a poza tym musiałem jeszcze zaczekać na młodą która mogła w każdej chwili przyjść i powiedzieć co postanowiła.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyNie 21 Mar 2021, 15:02

- Chaaar! - podniósł łapki jakby chwalił się swoją masą mięśniową i wyszczerzył kły. Ależ czuł się idealnie i świetnie, da radę ubić jeszcze jakiś jeden prosty cel! Ta ptaszyna to w końcu ledwo marna przekąska, nawet się nie spocił walcząc z nią! Z resztą, zerkał na tego Pidova z tym wzrokiem "A mogę zjeść?".
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyNie 21 Mar 2021, 18:05

Ehhh Westchnąłem pod nosem. No dobra nie żałuj sobie. W międzyczasie zacząłem rozglądać się za swoją kolejną ofiarą. Może i nie złapie tutaj Noibata czy Gabite'a ale musiało być tu coś ciekawszego na dłuższą metę niż głupi gołąb. Cokolwiek co miałoby jakiś potencjał bojowy albo byłoby na swój sposób unikalne. Ponownie zacząłem rozglądać się dookoła przeszukując każdy liść czy źdźbło trawy.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyPon 22 Mar 2021, 15:49

Netsuo zaraz się rzucił żeby ucztować. Oj, pióra latały wszędzie dookoła... Ale kto mu zabroni, hm? W każdym razie, okolice pierwszych miast nigdy nie są najlepsze... Zaraz sekunda, co to za czerwona kita mignęła niedaleko w krzakach? Coś wyraźnie przed nim uciekało...
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 EmptyWto 23 Mar 2021, 18:07

Dostrzegłem coś futrzastego i czerwonego przelatującego w ułamku sekundy w pobliskich krzakach. Hmmm? Czyżbyśmy natknęli się na Vulpixa? Wskazałem palcem w danym kierunku i spojrzałem porozumiewawczo na mojego pokemona który obżerał się w najlepsze, tak aby był w stanie gotowości. Netsuo! Użyj ataku żarem. Jeżeli miałem rację i był to Vulpix to ognisty atak nie powinien skrzywdzić go za bardzo a przynajmniej wypaliłby pobliskie liście odkrywając przed nami znajdującego się tam pokemona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga nr 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga nr 1
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Droga nr 7
» Droga nr 22
» Droga nr 48
» Droga nr 45
» Droga nr 8

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Dzicz :: Drogi-
Skocz do: