IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Port

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 4 EmptySro 17 Mar 2021, 19:56

Eeeh? Co takiego masz na myśli? Chyba nie jest żadnym potworem?... Ale skoro masz mamę to czemu musisz kraść cudze pieniądze na wyżywienie? Czy to nie ona powinna zadbać o twoje potrzeby? W jednej chwili miałem tak wiele pytań a tak mało odpowiedzi. Wykrztusiłem z siebie je wszystkie kompletnie nie dając dziewczynie na nie odpowiedzieć. Kiedy skończyłem, wyraźnie posmutniałem. Nie wyobrażałem sobie jak bardzo ślepym może być świat na krzywdę innych? Dlaczego nikt jak dotąd nie zdecydował się pomóc tej dziewczynce? Dlaczego musi ona przechodzić tak wiele, w tak młodym wieku? Byłem dosłownie przerażony jak niesprawiedliwy i okrutny może być świat. Gdzie się podziała opieka społeczna? Czekałem w ciszy aż dziewczyna poda mi więcej informacji. Nie było wątpliwości, nie można jej tak zostawić samej sobie.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 4 EmptyCzw 18 Mar 2021, 13:02

- Ona nie może pracować... - mruknęła, niebyt zadowolona z ilości pytań, które poleciały w jej stronę. A mogła się nie odzywać! Ten chłopak był miły, ale... To tyle. Nie potrzebowała, żeby ktoś się nią aż tak przejmował, ale znowu nie miała odwagi powiedzieć "zostaw mnie", więc tylko tak sobie siedziała i słuchała jego ciągłych pytań.
- Chcesz na Drogę nr.1? To chodź... - podniosła się i w kilku skokach zeszła ze skrzyń.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Port       - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 4 EmptyCzw 18 Mar 2021, 15:43

Oczywiście że chcę... zacząłem iść zaraz za dziewczyną. Starałem się pozbyć z głowy tego co właśnie słyszałem ale nie mogłem. Wiedziałem że mam własne sprawy do załatwienia ale nie umiałem pozostać obojętny. Tak, nawet komuś takiemu jak ja krajało się serce kiedy byłem świadkiem takiej sytuacji. Kiedy tak szliśmy w stronę drogi nr 1 zapytałem się jeszcze dziewczynki Ale jak to nie może pracować?
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Port       - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 4 EmptyPią 19 Mar 2021, 10:34

- Po prostu nie może. I tyle... - chyba nie była zadowolona z kolejnych pytań. Ale co poradzić? Przynajmniej to było ostatnie, które spotkało ją tutaj. Poprowadziła go przez to zatłoczone miasto i pomogła jakoś ominąć największe tłumy, które często przypominały korek na autostradzie po wypadku. Ale, przynajmniej w końcu udało im się wyjść z miasta, prosto na kochaną Drogę nr.1.

// Droga Nr.1. --->
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Sponsored content





Port       - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Port    Port       - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Port
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Port
» Port
» Port Czaszek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Miasta :: West Star-
Skocz do: