IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Port

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Hazel
Cesarz Słońca

PisanieTemat: Re: Port    Wto 23 Sty 2018, 21:20

Kot jedynie westchnął ciężko machając końcówką tej swojej bujnej kity
- Niestety... Jestem jedyny w swoim rodzaju. Nie ma tu innych kotów takich jak ja, a z Pokemonami niestety porozumiewać się nie potraf...! - no i w tym momencie został kopnięty przez jednego z marynarzy
- Te, te! Przestań wciskać nam te ckliwe, fałszywe historyjki, bo i tak nie zmienisz swojej sytuacji! No chyba, że na gorsze! - Mareep zaraz spojrzał na niego tym swoim uroczo morderczym wzrokiem i zaraz spojrzał na Nimi jakby pytając, czy może porazić go prądem

#339900 - kolor MG
#33cc66 - kolor Soleila

Box | Bank | KP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nimi

PisanieTemat: Re: Port    Wto 23 Sty 2018, 21:34

Patrząc, jak kociak dostaje kopa, aż zagryzła wargi. Z resztą Łowieczek też czuł, że źle się dzieje, skoro spojrzał na nią, jakby prosił o zgodę, żeby trzasnąć jednego z marynarzy prądem. Pewnie by mu pozwoliła, ale nie była pewna tego czy oni mają jakieś pokemony, które ich chronią. Mimo wszystko jest Mareep nie należał do najsilniejszych okazów.
- Pfft. Kociak! Chodź z nami, pokażemy Ci prawdziwe życie. - Po raz kolejny dochodziła do wniosku, że ludzie są żałośnie irytującymi istotami. Zamiast budować harmonię, byli gotowi wyzyskiwać innych i pastwić się nad nimi.
Jeśli kociak ruszył w kierunku dziewczyny, to powiedziała do swojego pokemona.
- Łowieczek, jeśli się na nas rzucą, wiesz co robić. Nie musisz sobie odmawiać. - Uśmiechnęła się kącikiem ust, ledwo zauważalnie.

Hazel
Cesarz Słońca

PisanieTemat: Re: Port    Wto 23 Sty 2018, 21:50

Kociak syknął na tego marynarza jeżąc futerko, przez co mimo, że normalnie wyglądał dość elegancko, to teraz był... Przerażający. Szybko jednak się uspokoił słysząc słowa dziewczyny
- M-mógłbym...? - spytał ostrożnie jakby chcąc się upewnić, że to nie żart i zaraz z łatwością przeskoczył mężczyzn znajdując się obok niej, po czym otarł się o nią łebkiem. Łowieczek wyglądał na nieco zazdrosnego~ - Naprawdę nie wiem, jak mógłbym ci się odwdzięczyć~
- Yh. Uważaj, panienko, bo to darmozjad! Obiecuje cuda na kiju, a potem nie potrafi dobrze roboty wykonać! Idziemy, panowie! - machnęli jedynie ręką i zabrali się do swojej roboty

#339900 - kolor MG
#33cc66 - kolor Soleila

Box | Bank | KP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nimi

PisanieTemat: Re: Port    Wto 23 Sty 2018, 22:01

Pomachała dłonią do marynarzy, jakby sugerując im, że mogliby już się zamknąć. Teraz jeśli ten kociak będzie darmozjadem, to będzie to jej problem, a oni niech się zajmą robotą i ganianiem za szczurami.
Popatrzyła kątem oka na Łowieczka. Uśmiechnęła się pod nosem, przykucając do niego.
- Hej... To ty jesteś moją wełnianą kuleczką, co nie? - Wystawiła dwa palce w stronę łebka Mareepa, mając nadzieję, że ten nie kopnie ją zbyt mocno prądem.
- Ey, kociak. Jak Ci na imię? I tak w ogóle, czy można na Tobie jeździć? - Zastanawiała się nad tym czy mógłby jej pomóc w szybszym przemierzaniu okolicy, bo co jak co, ale jazda na takim kociaku wydawała się być całkiem kozackim pomysłem.
- Aaaaa. Jestem Nimare, ale wszyscy mówią mi Nimi, a ten Mareep, to mój Łowieczek. - Także ten, chyba przedstawienie się miała za sobą.

Hazel
Cesarz Słońca

PisanieTemat: Re: Port    Wto 23 Sty 2018, 22:22

Trzepnął ją delikatnie, ale to była naprawdę mała iskierka. Po wszystkim zameczał radośnie i zaczął ocierać się o nogi swojej trenerki niczym rasowy kociak, a nie owieczka.
- Na imię mi Onyx. Bardzo miło mi cię poznać~ - uśmiechnął się radośnie, a na jej pytanie zaraz się położył - Czemu sama nie wsądziesz i nie sprawdzisz?~ - zaśmiała się machając tą długą kitą zamiatając cały chodnik - Tylko ostrzegam, że mam delikatny kręgosłup, jak to kot. Dlatego też za wiele unosić nie mogę... Ale jeśli chodzi o ciebie i tę owieczkę, nie będzie najmniejszego problemu~

#339900 - kolor MG
#33cc66 - kolor Soleila

Box | Bank | KP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nimi

PisanieTemat: Re: Port    Sro 24 Sty 2018, 15:37

Zdziwiła się takim szybkim otwarciem ze strony kociaka, ale uznała to za dobrą monetę. Podchyliła się do Mareepa, który wydawał się być zadowolony.
- Posłuchaj, teraz będziemy jechać na Onyxie. Dlatego też proszę, żebyś go nie kopnął prądem zbyt mocno. Dasz radę to zrobić? Będę Ciebie trzymać, żebyś czasami nie spadł. - Chciała, żeby pokemon wiedział, że może liczyć na swoją trenerkę.
- Wiesz gdzie może jest tutaj Poke Center? - Zapytała go, jednocześnie wsiadając na jego grzbiet.

Hazel
Cesarz Słońca

PisanieTemat: Re: Port    Sro 24 Sty 2018, 15:47

Łowieczek zaraz zabeczał zadowolony i zamachał tym swoim antenko-ogonkiem. Wyłączył to swoje elektryzowanie i wskoczył na grzbiet kociaka.
- Ależ oczywiście, że wiem! Może i kręcę się głównie przy porcie, ale w nocy często urządzam sobie przechadzki ulicami miasta. To szczególnie piękna pora... Zwłaszcza że jeszcze cierpię na bezsenność... - mruknął cicho, ale zaraz wstał, uniósł swój ogonek, by nie plątał mu się pod łapami i nie szurał po ziemi, po czym powolnym i nieco wręcz dumnym krokiem ruszył w stronę miasta.

//Do West Star

#339900 - kolor MG
#33cc66 - kolor Soleila

Box | Bank | KP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bornholm
Bestia Nieba

PisanieTemat: Re: Port    Sro 24 Sty 2018, 16:27

- Bardzo dziękuję za pomoc. - odparłem kobiecie, znowu starając się nie wyglądać zbyt groźnie z moją kamienną twarzą. - Do widzenia. I miłego dnia.
Idę w stronę miejsca, do którego skierowała mnie staruszka. Wedle tego, co mówiła, będę mógł zjeść tam całkiem niezłe jedzenie za w miarę przystępną cenę. Nie żebym był jakimś dusigroszem, jednak podczas mojego pobytu w Shirubie będę musiał starać się ostrożnie wydawać pieniądze. Nie chciałbym ciągnąć ich od rodziców, a nie wiadomo czy, jeśli w ogóle, będę miał okazję, żeby nieco przyzarobić.

#3f83ea - kolor Tobiasa
#dc4467 - kolor MG
| Karta postaci | Box | Bank | Ogródek | Dom |
| Character Theme | Battle Theme |

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hazel
Cesarz Słońca

PisanieTemat: Re: Port    Sro 24 Sty 2018, 16:45

Bornholm
- Mnie również miło! Do zobaczenia! -
pomachała ci na pożegnanie. Trzeba przyznać, że na głównej drodze było sporo ludzi, a uliczki, przejścia i chodniki były na tyle poplątane, że ciężko było stwierdzić, gdzie co jest. O ile nie byłeś nogą jeśli o orientację (w terenie oczywiście) chodzi, to raczej powinieneś dać sobie radę ze znalezieniem knajpki, o której ta babcia mówiła. W każdym razie jednak: Witamy w West Star!

//Do West Star

#339900 - kolor MG
#33cc66 - kolor Soleila

Box | Bank | KP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kobayashi

PisanieTemat: Re: Port    Sro 31 Sty 2018, 17:13

- A więc to jest ta cała Shiruba...
Szczerze mówiąc, siedzenie na tym statku trochę mi zbrzydło. Podróż z Viridian do Vermillion, a potem ten nieszczęsny statek - no ale z drugiej strony nie dałem rady ostatecznie znaleźć żadnego połączenia lotniczego między Kanto a Shirubą, więc musiałem postawić na ten nieszczęsny statek. Byle tylko jak najdalej od tych dwóch baranów. Chociaż z drugiej strony... powinienem być im raczej wdzięczny. Gdyby nie oni zapewne nie miałbym teraz przy sobie Nany.
Spoglądam na pokeball znajdujący się w mojej lewej dłoni. Będę musiał ją prędzej czy później wypuścić, ale wpierw znajdę Centrum Pokemon w okolicy. Aż tak źle na statku nie było, ale na lądzie jest kompletnie inaczej. Ulotka o regionie, którą mam przy sobie raczej nie powie mi, gdzie jest poszukiwany budynek... ale może mają tutaj mapę? W każdym razie przede wszystkim na sam początek rozglądam się w poszukiwaniu jakiejś wskazówki, przy okazji chłonąc krajobraz portowy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bornholm
Bestia Nieba

PisanieTemat: Re: Port    Sro 31 Sty 2018, 19:48

Chłonąłeś całym sobą portowy wygląd tej części West Star. Co prawda byłeś w Vermillon, jednak nie miałeś zbytnio czasu, aby zbytnio się przyglądać, co innego teraz. Po zejściu z trapu statku zacząłeś rozglądać się po okolicy. Gdzieniegdzie chodzili pracownicy okolicznych zakładów czy ubrani w charakterystyczne stroje marynarze. Żaden ze znajdujących się tutaj budynków raczej nie był Centrum Pokemon, nie zauważyłeś również w pobliżu żadnej mapy, która pomogłaby znaleźć poszukiwane przez ciebie miejsce.

#3f83ea - kolor Tobiasa
#dc4467 - kolor MG

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kobayashi

PisanieTemat: Re: Port    Sro 31 Sty 2018, 20:48

Miejsce to było w pewnym sensie piękne - marynarskie stroje uderzające swoją bielą przeplataną z różnymi odcieniami niebieskiego, majestatyczne statki cumujące w porcie czy też po prostu zwyczajne magazyny. Do szczęścia brakowało mi już tylko Centrum Pokemon, ale... gdzie ono jest? Nigdzie w porcie nie widzę ani charakterystycznego i dobrze znanego mi z Kanto budynku, ani mapy, która by mi cokolwiek powiedziała. Nic, zupełnie nic. To chyba oznacza jedno... muszę znaleźć kogoś, kto mi pomoże i zna drogę. Zaczynam się rozglądać za taką osobą, która wydaje się być zaznajomiona z otoczeniem. Warunek pierwszy - nie może to być marynarz. Szczerze... nie wyglądają oni na takich, którzy z radością udzielą mi wskazówki. Większość z nich jest rosła i... no, z pewnością są zajęci. Drugi warunek jest oczywisty - musi być pewną siebie osobą. Gdy tylko takiego człowieka znajdę, podbijam z banalnym pytaniem.
- Przepraszam, czy tutaj w ogóle jest w okolicy jakaś mapa? Albo znasz może drogę do najbliższego Centrum Pokemon? Normalnie głupio, pierwsze minuty w tym miejscu, a ja już się zgubiłem jak jakiś głupek... - przyznaję, przywołując na twarz lekko zakłopotany uśmiech.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bornholm
Bestia Nieba

PisanieTemat: Re: Port    Sro 31 Sty 2018, 20:55

Rozejrzałaś się po otoczeniu i jedyną osobą, która zdawała się pasować do twoich kryteriów, była niezbyt wysoka dziewczyna ubrana w biały t-shirt i biało-czarną kurtkę, z rudymi włosami zaczesanymi w kucyk na bok przy pomocy żółtej gumki z przyklejoną do niej podobizną Pikachu. Podszedłeś do niej bliżej i zapytałeś o to, gdzie znajdziesz najbliższe Centrum Pokemon.
- Nie martw się. Sama, kiedy tylko przybyłam do Shiruby, również się gubiłam. Ale po pewnym czasie da nie zgubić. No chyba, że jesteś mną i zawsze trafiasz do portu. - odparła dziewczyna wesołym głosem, roztaczając wokół siebie specyficzną aurę, która wręcz nakazywała ci ją polubić. - Też akurat zmierzam w tamtym kierunku, więc jeśli chcesz, możesz iść ze mną.

• Jeśli zgadzasz się z nią iść - pisz w West Star
• Jeśli nie idziesz z nią - pisz w Port w West Star

#3f83ea - kolor Tobiasa
#dc4467 - kolor MG

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Port    

Powrót do góry Go down

Port