IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Charakter - Czy mój Eevee może przestać mnie gryźć?

Go down 
AutorWiadomość
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 24

Charakter - Czy mój Eevee może przestać mnie gryźć? Empty
PisanieTemat: Charakter - Czy mój Eevee może przestać mnie gryźć?   Charakter - Czy mój Eevee może przestać mnie gryźć? EmptyWto 26 Gru 2017, 23:21

Wprowadzenie
Dla jednych jedna z zabawniejszych części, dla innych istna udręka. Ale hej! To całe szczęście w większości obowiązek MG! Charakter (i czasami od razu historia) to nic innego jak sposób w jaki zachowuje się wasz pokemon. Czasami krótki zwięzły opis, innym razem dłuższa wypowiedź. Wszystko zależy od tego jaki jest wasz podopieczny. Niekiedy uśmiechamy się widząc radosnego Piplupa, który kocha zabawy i chce walczyć razem z nami, innym będziemy płakać widząc, że nasz kochany Eevee gryzie wszystkich i wszystko nienawidzi. Pokemony to w końcu też żywe stworzenia, mają swoje upodobania i rzeczy, które lubią. Nie to co w grach, maszyny do walki i tyle. Na forum dostają o wiele więcej uwagi niż wam się wydaje. Są jak ludzie, tylko bardziej wytrzymałe i często bardziej kapryśne.

I co ja mam teraz zrobić?
Nie martw się! Jeśli twój pokemon ma wyjątkowo paskudny charakter zawsze jest na to sposób. Czasami wystarczy z nim porozmawiać, dopytać co mu nie pasuje. Pokazać, że jesteście dobrymi ludźmi. Chyba, że nimi nie jesteście. Zawsze zostaje opcja zastraszenia stworka i pokazania mu, że to wy jesteście tutaj królami nie on. To też sposób! Charakter może się też zmienić przez ewolucję. Może to na przykład spowodować, że Eevee, który zazwyczaj bał się wody, po ewolucji a Vaporeona ją pokocha. To tak na prawdę kwestia waszych starań. MG nie może zignorować waszych prób i po prostu zaatakować was przy użyciu stworka. Każda istota jest rozumna i można rozwiązać każdą sprawę słowami!
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
 
Charakter - Czy mój Eevee może przestać mnie gryźć?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polana Eevee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Organizacja :: Sprawy Ogólne :: Poradniki-
Skocz do: