IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wild City

Go down 
AutorWiadomość
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Wild City  Empty
PisanieTemat: Wild City    Wild City  EmptySro 27 Gru 2017, 14:24

Miejscowość ta jest dosyć trudna do zlokalizowania na pierwszy rzut oka. Leży stosunkowo blisko oceanu na skraju Dżungli i jest jednym z bardziej wysuniętych na południe miast Shiruby. Pod tym względem ustępuje jedynie Restlebord.
Jednak dlaczego ciężko je zlokalizować? Otóż miasto zbudowane jest w nietypowy sposób. Zamiast wycinać las i zastąpić go budynkami tu budynki stawiane są między drzewami, a także... na nich. Spora część budynków przypomina domki na drzewie, jest to możliwe głównie dzięki temu, że w dżungli rosną duże i mocne drzewa, więc utrzymują ten ciężar. Oczywiście te budowle nie składają się z cegieł i betonu, a raczej z drewna. Tak czy inaczej, w mieście poza samymi tak nietypowymi budowlami nie ma specjalnych atrakcji. Jest za to sala pokemonów robaczych, w której można zmierzyć się z lokalnym liderem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Wild City  Empty
PisanieTemat: Re: Wild City    Wild City  EmptyPon 15 Sty 2018, 18:32

Kolejny przystanek na jego trasie. Tym razem trafił do... naprawdę interesującego miejsca. Wcześniej nie widział niczego w takim stylu. Nie widział wcześniej niczego podobnego do tego - przynajmniej na żywo. No ale zaczął powoli stawać się coraz bardziej śpiący, więc postanowił odłożyć podziwianie miasta na trochę potem i zaczął rozglądać się za Centrum Pokemonów. - Widzisz Gdzieś Centrum Pokemonów, Max? - spytał towarzyszącego mu pokemona. Skoro latał to musiał mieć chyba już nieco lepszy widok niż on, racja?
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Wild City  Empty
PisanieTemat: Re: Wild City    Wild City  EmptyPon 15 Sty 2018, 18:57

Pidgey od razu rozłożył skrzydła i poderwał się do lotu. Mimo bycia pokemonem latającym i dobrego wzroku, mimo wszystko trochę zajęło mu odszukanie właściwego budynku. W końcu było ciemno! Ale nareszcie mu się udało! Był to jeden z budynków na drzewie. Na szczęście nie był on zbyt wysoko i wystarczyła chwila wejścia po drabince, by już znaleźć się w środku. Max by pomóc swemu trenerowi w odnalezieniu właściwego budynku zaraz zaczął ćwierkać. Był chyba wyjątkowo dumny z fakty, że mu się udało~

//Leć już do tego PokeCenter
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Wild City  Empty
PisanieTemat: Re: Wild City    Wild City  EmptyWto 23 Sty 2018, 22:00

Powrócił do WildCity, tym razem z nową towarzyszką. - Więc... Będziesz chciała spróbować później jakieś walki treningowej? - spytał niepewnie. Polubił dziewczynę i chciał później spędzić z nią trochę czasu. A Poza tym i tak przydałby się jego pokemon trening. Nie mógł nieco uwierzyć że spędził cały dzień na chodzeniu po wielkiej Dżungli. No, nie mógł też uwierzyć że zobaczył legendarnego ptaka, ale to także się stało. Jednocześnie próbował przypomnieć sobie gdzie znajdowało się centrum pokemon, jako że był już dosyć zmęczony.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Wild City  Empty
PisanieTemat: Re: Wild City    Wild City  EmptyWto 23 Sty 2018, 22:14

Iona zaraz uśmiechnęła się na jego pytanie
- Jesteś pewien, że tego chcesz? Moje pokemony oscylują na poziomach 20-25... A twoje z tego co widziałam są na nieco niższych, czyż nie? Ja bym nieco zaczekała, aż urosną w siłę. Ale wtedy proszę bardzo, możemy zrobić sobie szybki trening~ Bo na obecnym nasze pokemony chyba nic nie zyskają... - westchnęła cicho, po czym zaprowadziła go pod samo PokeCenter

//I zapomiałam dodać - za walkę +1lvl dla Venipede
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Wild City  Empty
PisanieTemat: Re: Wild City    Wild City  EmptyWto 23 Sty 2018, 22:33

- Oh... Nie miałem akurat pojęcia że jesteś aż tak silna... Znaczy... Bez Urazy! Po prostu... Myślałem że twoje pokemony są nieco słabsze. W każdym razie, wrócę gdy stanę się nieco silniejszy... Na razie będę chyba ruszać w stronę innego miasta. Pojawię się znów, gdy zdobędę jakąś odznake.. A jak na razie to... Do zobaczenia! Naprawdę było mi miło cię poznać! Dziękuje... Za praktycznie wszystko co dla mnie zrobiłaś... - Powiedział. Był już okropnie zmęczony tym wszystkim, ale chciał się jeszcze pożegnać z Ioną, zanim odejdzie.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Wild City  Empty
PisanieTemat: Re: Wild City    Wild City  EmptyWto 23 Sty 2018, 22:57

Iona radośnie pomachała mu na do widzenia
- Mnie również miło! Wracaj jak najszybciej, będę tu na ciebie czekać! I życzę powodzenia w zdobywaniu odznak! - zaśmiała się radośnie, po czym jeszcze odprowadzając chłopaka wzrokiem poszła w końcu do domu. A Wilson wraz ze swoimi pokemonami mógł nareszcie udać się na zasłużony spoczynek

//Do PokeCenter
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wild City  Empty
PisanieTemat: Re: Wild City    Wild City  Empty

Powrót do góry Go down
 
Wild City
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ice City
» Rocket City
» Olympic City
» Fogs City
» Stone City

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Miasta :: Wild City-
Skocz do: