IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Loft na przedmieściach

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
avatar



Loft na przedmieściach Empty
PisanieTemat: Loft na przedmieściach   Loft na przedmieściach EmptyPią 26 Sty 2018, 17:26



Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Loft na przedmieściach Empty
PisanieTemat: Re: Loft na przedmieściach   Loft na przedmieściach EmptySro 31 Sty 2018, 02:54

Wszedłem do mieszkania, po czym cicho, sam do siebie, powiedziałem "Witaj w domu". Raczej przez większość pobytu w Shirubie będę tutaj jedynym rezydentem. Chyba że uda mi się oswoić jakiegoś dzikiego Meowtha albo Glameowa, który będzie wolał siedzieć w ciepłym domu aniżeli ze mną podróżować. Zaniosłem swój bagaż na górę, nim zajmę się później, po czym usiadłem przy stoliku i wyłożyłem na niego laptop. Chciałem znaleźc jakieś informacje o faunie i florze zamieszkującej okoliczne tereny, jednak nie znalazłem niczego konkretnego. W końcu jakakolwiek wiedza byłaby przydatna, zwłaszcza że chciałem zagłębić się w te nieznane mi tereny.
- Jednak zanim to...
Uznałem, że przydałoby się nieco posprzątać. Nie żebym był jakimś wielkich czyściochem czy spodziewał się inspekcji sanepidu. Po prostu lubiłem mieć wszystko uporządkowane. Zwłaszcza, że jak wrócę, to pewnie nie będę miał na to zbytniej ochoty. Gdy tylko uporam się z przypątaniem mieszkanka, pakuję do plecaka laptop i inne przydatne rzeczy, po czym udaję się na którą z otaczających West Star dróg, obojętnie którą.


Ostatnio zmieniony przez Bornholm dnia Sro 31 Sty 2018, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Loft na przedmieściach Empty
PisanieTemat: Re: Loft na przedmieściach   Loft na przedmieściach EmptySro 31 Sty 2018, 20:40

Gratulacje, znalazłeś Comet Shard!
Zapraszam 07.01.2018
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Loft na przedmieściach Empty
PisanieTemat: Re: Loft na przedmieściach   Loft na przedmieściach Empty

Powrót do góry Go down
 
Loft na przedmieściach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Zaplecze :: Archiwum-
Skocz do: