IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Karta Postaci - Tobias Bornholm

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
avatar



Karta Postaci - Tobias Bornholm Empty
PisanieTemat: Karta Postaci - Tobias Bornholm   Karta Postaci - Tobias Bornholm EmptyPią 12 Sty 2018, 12:08





Personalia


Imię/Imiona i Nazwisko:
Tobias Bornholm
Data Urodzenia:
2 listopada 1997 r.
Specjalizacja:
Mistrz Walk
Team:
ród rodziny Bornholm



Wyglad


Tobias jest mierzącym 192 centymetry chłopakiem o bladym licu z wyraźnymi azjatyckimi rysami. Jednak jak to możliwe, żeby ktoś pochodzący z Azji był aż tak wysoki? Jest to możliwe, kiedy twoim ojcem jest wysoki i dobrze zbudowany Szwed, który postanowił dać ci "w spadku" nieco wzrostu, jak i równie nie-azjatyckie włosy w odcieniu dojrzałego kasztana. Niestety budowę ciała odziedziczył on częściowo po matce, Japonce z dziada pradziada, oraz ojca, rodowitego Szweda. Stąd wychodzi Tobias - wysoki i szczupły chłopak z ledwo zarysowanymi mięśniami. Dodając do tego najczęściej pozostawione w artystycznym nieładzie włosy sprawiają, że chłopakowi ciężko jest wmieszać się w tłum. To jednak mu specjalnie nie przeszkadza. Tobias najczęściej chodzi ubrany w dżinsy oraz białą koszulę z długimi, granatowymi rękawami. Jeśli jest chłodno, zakłada on jeszcze albo białą kurtkę z czarnymi rękawami, albo długi, jasnobeżowy płaszcz zapinany na czarne niczym węgle guziki.




Charakter


Tobias jest osobą niezwykle opanowaną i spokojną, często żartobliwie przyrównywanym do góry lodowej, która jest nie do zniszczenia. Chłopak jest również osobą bardzo analityczną, logiczną, jednak trudno mówić, aby był jakiś hiperracjonalny. Tobias wyznaje zasadę, że w większości sytuacji nie powinno dać się kierować emocjom. Jednak jest to jego mantra jedynie do czasu. Ma on duże poczucie ochrony swoich najbliższych. W momencie, kiedy coś lub ktoś im zagraża, potrafi zrobić dużo, aby ich ochronić. Jeśli o przyjaciołach mowa, zdobycie dużego zaufania Tobiasa jest trudne. Chłopak nie odpędza się od ludzi, jednak uważa, że trzeba sobie zapracować na miano "dobrego przyjaciela".




Historia


"Wojna o Świętego Graala - jedna z najbardziej znanych walk w pewnych kręgach. Jednak jaka grupa ludzi mogłaby wiedzieć o walce o jeden z najbardziej znanych artefaktów w historii ludzkości, co? Osoby władający sztuką magiczną, posiadające obwody magiczne - po prostu Magowie. W walce brało udział wielu, wielu też ginęło i jedynie nieliczni mieli okazję widzieć na własne oczy ten magiczny artefakt. I najpewniej po wydarzeniach w Fuyuki sprzed kilkunastu lat nikt więcej go nie zobaczy"

- Dziadku, opowiadałeś tę historię wiele razy. Ale skąd tak właściwie tyle o tym wiesz? - spytałem najstarszego z naszej rodziny, sam będąc wtedy jedynie kilkuletnich szkrabem łapiącym informacje o magicznym świecie całymi garściami.
- Tobias, nie zadręczaj dziadka pytaniami. - skarciła mnie matka, z pochodzenia rodowita Japonka, która zakochała się w, jak to ona określała "zimnokrwistym Szwedzie o gorącym sercu".
- Mitsuko, to przecież żadna tajemnica. - odpowiedział staruszek, po czym znowu zwrócił się do mnie. - Twoja prababcia, a moja matka, brała udział w Trzeciej Wojnie o Graala. Było to prawie 70 lat temu. Kiedy byłem mniej więcej w twoim wieku, opowiadała mi o niej. A teraz ja przekazuję ci tę wiedzę. Trzeba znać historię swojego rodu, nawet jeśli jesteśmy odnogą głównej rodziny Edelfeit.

- Jesteś pewien Tobias? - matka wciąż zadawała mi jedno i to same pytanie. - Mógłbyś zostać tutaj, albo wyjechać do Wieży Zegarowej. Po co ci podróż do Shiruby? Przecież nie będziesz mógł tam rozwijać swoich magicznych zdolności tak bardzo jak...
- Wiem matko, jednak ja wierzę w to, co mówił dziadek. - odpowiedziałem, w dalszym ciągu nie przerywając pakowania walizki. - Wierzę w to, że na tym świecie nadal mogą znajdować się artefakty o podobnej sile co Graal. Sama przecież słyszałaś o wynalazku Chaldei, prawda? - podniosłem wzrok i spojrzałem na swoją matkę, od której odziedziczyłem swoje azjatyckie rysy. - Poza tym chyba dobrze mi zrobi takie usamodzielnienie się, nie mam racji?
- Nie martw się mamo, jak tylko zatęskni za twoimi obiadami od razu wróci. - w progu stała młodsza ode mnie o cztery lata dziewczyna, moja siostra - Astrid.
- Ja też będę za tobą tęsknił. - odpowiedziałem krótko.
Na mojej twarzy pojawił się ledwo dostrzegalny uśmiech. Nasza rodzina wyglądała niczym zbieranina czterech przypadkowych osób. Ojciec - znany i poważany wykładowca w Wieży Zegarowej. Matka - znawczyni starych japońskich zaklęć, klątw i obrzędów magicznych. Siostra - dusza towarzystwa, niemogąca usiedzieć w jednym miejscu więcej niż pięć minut. No i ja - cichy, nieco zamknięty w sobie chłopak, który woli książkę od zabawy w klubie. To aż dziw, że jesteśmy rodziną.

- Dziękujemy za wybór naszych linii i życzymy miłego dnia, bądź dogodnej dalszej podróży. - z głośników rozchodził się przyjemny dla ucha, kobiecy głos.
Zszedłem ze statku w West Star, które zdawało się być jednym z większych miast w regionie. Na jego peryferiach wynająłem mieszkanie, które miało być czymś w rodzaju bazy wypadowej w dalszych podróżach. Póki co tak naprawdę nie miałem dokładnego celu. Chciałem zwiedzić Shirubę, poznać jej tajemnice, odwiedzić ciekawe miejsca. Dotknąłem ręką swoją torbę podróżną, w której znajdowała się kula z moją podopieczną, Snorunt. Ruszyłem przed siebie, tak samo jak reszta ludzi, z moim zwyczajowym, ledwo dostrzegalnym uśmiechem na twarzy.




Relacje


Mitsuko Bornholm (zd. Aozaki) - opis relacji
imię ojca Bornholm - opis relacji
imię dziadka Bornholm - opis relacji
Astrid Bornholm - opis relacji



Ekwipunek


• Potion
• 5x Pokeball
• Pokedex
• Water Stone
• Fire Stone
• Shiny Stone
• LaptoPC
• Dawn Stone
• Manectite
• Mega Ring
• kostium Rayquazy
• Comet Shard
• DeepSeaTooth
• Electrizer
• Whipped Dream






Ostatnio zmieniony przez Bornholm dnia Pon 05 Lut 2018, 22:41, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Karta Postaci - Tobias Bornholm Empty
PisanieTemat: Re: Karta Postaci - Tobias Bornholm   Karta Postaci - Tobias Bornholm EmptyPon 22 Sty 2018, 18:40






Pokemony




Snorunt ♀ "Izanami"

Karta Postaci - Tobias Bornholm L42Karta Postaci - Tobias Bornholm Mega362
Karta Postaci - Tobias Bornholm Femaledawnstone

Poziom: 5 [50%]
Typ: Ice
Charakter i Historia: Podobnie jak swój trener, Snorunt również jest bardzo skrytym pokemonem, który nie okazuje uczuć nikomu poza Tobiasowi. Jednak nawet sam chłopak nie wie, czym to jest spowodowane, gdyż są oni największymi urwisami, jakimi widział. Jednak Tobias nie uważa tego za wadę, ale również nie nazwałby to zbytnią zaletą. Snorunt uwielbia siadać na kolanach swojego trenera i być przez niego głaskana. Tak jak dwójka jej rodzeństwa, Izanami pochodzi z rodzinnej hodowli lodowych pokemonów. Jej matką jest Froslass należąca do matki Tobiasa, zaś ojcem Glalie będący własnością głowy rodu - rodziciela chłopaka. Snorunt wychowała się przy Tobiasie praktycznie od wyklucia, dlatego też chłopak właśnie ją postanowił zabrać ze sobą w podróż do nowego, nieznanego mu regionu.
Umiejętności:
- Ice Body Lodowe Ciało - Kiedy podczas walki pada grad (Hail), HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Ataki:
Powder Snow, Leer, Double Team, {10}
AvalancheEM
Statystyki:
Att: 8
Def: 10
Sp.Att: 8
Sp.Def: 10
Speed: 14
HP: 800
Trzyma: ---




Electrike ♂ "Denki"

Karta Postaci - Tobias Bornholm L26Karta Postaci - Tobias Bornholm Mega310

Poziom: 14 [00%]
Typ: Electric
Charakter i Historia: Złapany na Safari. Ten Electrike jest wyjątkowo ostrożny i nieufny wobec obcych. Nawet do swojego trenera podchodzi z dystansem. Wygląda na to, że trzeba będzie spędzić z nim dłuższą chwilę, by zdobyć jego zaufanie, co zapewne nie będzie należało do najprostszych. Ale z pewnością opłaci się to w przyszłości!
Umiejętności:
- Lightningrod Piorunochron - Użytkownik ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, lecz nie odnoszą one żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Ataki:
Tackle, Thunder Wave, Leer, Howl, Quick Attack, Spark, {16}
Statystyki:
Att: 29
Def: 30
Sp.Att: 20
Sp.Def: 28
Speed: 33
HP: 1250
Trzyma: ---






Ostatnio zmieniony przez Bornholm dnia Sro 31 Sty 2018, 02:56, w całości zmieniany 31 razy
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Karta Postaci - Tobias Bornholm Empty
PisanieTemat: Re: Karta Postaci - Tobias Bornholm   Karta Postaci - Tobias Bornholm EmptySro 24 Sty 2018, 16:39

Akceptacja karty postaci
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karta Postaci - Tobias Bornholm Empty
PisanieTemat: Re: Karta Postaci - Tobias Bornholm   Karta Postaci - Tobias Bornholm Empty

Powrót do góry Go down
 
Karta Postaci - Tobias Bornholm
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wilson White - Karta Postaci
» Karta Postaci - Black Matthews
» [BOX] Bornholm
» [BANK] Bornholm
» Jak założyć Kartę Postaci?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Zaplecze :: Archiwum :: Stare KP do Adopcji-
Skocz do: