IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Jak chcecie zarabiać?

Go down 
AutorWiadomość
BlackDream
Cesarzowa Księżyca

PisanieTemat: Jak chcecie zarabiać?   Czw 04 Sty 2018, 20:52

Jak widzicie, mamy dział pt. "Prace". Jednakże... Jest pusty. To nie tak, że jesteśmy zbyt leniwi żeby chodzić do pracy, o nie nie. Każdy chciałby coś zarobić, my także. I tutaj pojawia się pytanie do was. Jak chcecie zarabiać, jaki macie pomysł na to? Czy znacie jakieś ciekawe strony, które można do tego wykorzystać? Krzyżówki, wykreślanki, puzzle? Może zdecydowana większość z was woli pisanie wielkich ścian? Jasne, opisy to jedna z tych rzeczy, które moglibyśmy wcisnąć już teraz, jednak nie chcemy tego robić. To ma być wygodny sposób przede wszystkim dla graczy, taki, żebyście nie czuli się przez to zmęczeni, a bardziej mieli jakieś zajęcie, które jest przyjazne dla was. Dlatego ten dział pozostaje na razie pusty i czekamy na wasze propozycję tego, jak chcecie dorobić. Oczywiście, to nie może być jakiś prosty sposób.
Możecie podawać swoje propozycje zarobków (tylko nie idźcie z tym na księżyc bo was Lunala wykopie), nazwy tematów, dni i godziny w jakich można napisać post ze zgłoszeniem/zrobioną pracą. Wszystko weźmiemy pod uwagę i stworzymy wygodny dla was sposób zarabiania, więc rzucajcie pomysłami~ To w końcu ma pomóc wam, graczom!
Nie ma na razie ustalonego terminu do kiedy możecie zgłaszać pomysły. Jeśli jednak nikt po prostu się nie wypowie, nie bądźcie źli, że sposób zarobku wam nie odpowiada.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokemoneternum.forumpolish.com
Aishi
Obrońca Światła

PisanieTemat: Re: Jak chcecie zarabiać?   Pią 12 Sty 2018, 13:56

https://www.jigsawplanet.com/
Na tej stronce można dać arty pokemonowe, z których to gracze mogliby układać puzzle dla piniążków.
Myślę, że to takie lekkie zajęcie idealne na początek weekendu aka piątek.
By mieli czas na wykonanie puzzli od 17-20. Wtedy raczej każdy już siedzi w domku.
Z tym, że:
a) Admini dają co tydzień nowy art do ułożenia
b) Zrobione puzzle najlepiej na skrzynkę przesłać
c) Raz łatwe, a raz trudne. Wypłata byłaby zależna od trudności puzzli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hazel
Cesarz Słońca

PisanieTemat: Re: Jak chcecie zarabiać?   Sob 13 Sty 2018, 01:52

A to ja może zarzucę tym
http://www.mazegenerator.net/
Jako że jestem miłośniczką labiryntów, no to co tu dużo mówić, pewnie znajdzie się więcej takich dziwaków jak ja xD Ale skoro mamy zadanie na weekend, to to może być w dni powszednie (bądź przez cały tydzień) od powiedzmy 15-stej. I oczywiście wypłata zależała będzie od trudności oraz rodzaju labiryntu x3 A żeby nie było, to na wypełnienie go można mieć myślę że ze 3 dni

#339900 - kolor MG
#33cc66 - kolor Soleila

Box | Bank | KP

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Eliah

PisanieTemat: Re: Jak chcecie zarabiać?   Wto 23 Sty 2018, 11:55

Jak już jesteśmy przy pracach, jako logicznych łamigłówkach, to ja zaproponuję:
http://www.griddlers.net/pl/griddlers
Zasady rozwiązywania logicznych obrazków są bardzo proste, a to, co na koniec wychodzi jest moim zdaniem trochę ciekawsze i ładniejsze niż linia prowadząca przez labirynt (przepraszam Hazel -_-)
Osobiście wrzucałabym co tydzień obrazek uzależniając wypłatę od średniego czasu rozwiązania podanego na stronie (wiadomo, że im szybciej, tym łatwiejsze) oczekując odpowiedzi na PW.
Jeśli wszystkie propozycje miałyby być ostatecznie zaakceptowane, to wtedy może wystarczy z obrazków zrobić comiesięcznego molocha wybierając jeden z takich 40x40, lub większych o średnim czasie rozwiązania koło 20 minut. Spory przypływ gotówki, ale rzadko, no i mniej roboty dla administracji z organizacją tego.

KP | | BOX | | BANK | |  #ffe994
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jak chcecie zarabiać?   

Powrót do góry Go down

Jak chcecie zarabiać?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1