IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Wybory na MG

Go down 
AutorWiadomość
BlackDream
Cesarzowa Księżyca

PisanieTemat: Wybory na MG   Czw 28 Gru 2017, 17:02

Forum jak na razie jest bez większej ekipy. Jedynie dwóch administratorów i tyle. Potrzeba nam więc jakiś Mistrzów Gier, którzy potrafiliby pisać ciekawe odpisy, prowadzili walki, a przede wszystkim wywiązywali się ze swojego obowiązku. Jeśli spełniasz te wymogi, i uważasz, że spełniasz nawet i więcej w takim razie możesz zostać MG.

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Czy byłem/byłam kiedyś MG?:[/b]
[b]Ile czasu mogę poświęcić na odpisy:[/b]
[b]Z czym radzę sobie dobrze:[/b]
[b]Z czym mam problemy:[/b]
[b]Przykładowy opis miejsca:[/b]
[b]Przykładowy opis postaci:[/b]
[b]Przykładowy odpis w walce:[/b]
[b]Przykładowy odpis podczas treningu wraz z podsumowaniem:[/b]
[b]Przykładowy skan pokemona:[/b]

Myślę, że nie muszę niczego wyjaśniać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokemoneternum.forumpolish.com
Bornholm
Bestia Nieba

PisanieTemat: Re: Wybory na MG   Pon 22 Sty 2018, 21:19

Nick: Bornholm
Czy byłem/byłam kiedyś MG?: Tak
Ile czasu mogę poświęcić na odpisy: Zależnie od jego złożoności, od kilku do nawet kilkunastu minut
Z czym radzę sobie dobrze: Wprowadzanie pokręconej fabuły i całkiem ciekawych bohaterów
Z czym mam problemy: Opisy miejsc i charaktery pokemonów (wydają mi się po prostu strasznie podobne)

Przykładowy opis miejsca:
"Na końcu korytarza nie danej było ci odnaleźć żadnej drogi ewentualnej ucieczki. Drzwi ewakuacyjne były zamknięte, więc nawet w formie mgły nie mógłbyś się przez nie przedostać. Mógłbyś próbować je uchylić, ale to mogłoby załączyć alarm, zgodnie z wiszącą obok nich tabliczką. Jednak "przechadzając" się po korytarzu dostrzegłeś uchylone okno w pokoju salowej, która spała na rozkładanym łóżku. Zatem wygląda na to, że drogę ucieczki będziesz miał. Zacząłeś zatem poszukiwać swojej potencjalnej ofiary, co nie zajęło ci długo. W najbliżej znajdującym się od pomieszczenia salowej pokoju znajdował się starszy mężczyzna podłączony dużą ilością kabli do stojącego obok łóżka urządzenia."

Przykładowy opis postaci:
"Wyglądał on całkiem spokojnie i normalnie, na pewno inaczej niż te laski, które wcześniej przerwały ci oglądać telewizję. Chłopak ubrany był w dżinsy oraz biały t-shirt, na który narzuconą miał czarną kurtkę. Spomiędzy ułożonych w nieładzie średniej długości blond włosów wyglądały na ciebie oczy w specyficznym kolorze, coś jakby mieszanina czerwonego z brązowym. Mimo to Daisuke, jak się chłopak przedstawił, nie wyglądał groźnie. Dodatkowo szczery i szeroki uśmiech tym bardziej zdawał się mówić "nie jestem zły"."

Przykładowy odpis w walce:
"Litten od razu rozpoczął szarżę na Hoothoota z zamiarem ataku Heat Wavem. Okazało się, że fala gorąca dosięgła również stojącego obok Murkrowa. Wyglądało na to, że ruch jest niejako atakiem obszarowym, a to była całkiem spore ułatwienie w dwuwalce. Następnie Eevee wykonaj atak wspierający, później zaś Litten wystrzelił serię płomyków w sowę, która została przysłonięta przez kruka. Hoothoot wzbił się w powietrze i wystrzelił w Littena kulę mrocznej energii. Eevee nie pozostała dłużna i od razu zaszarżowała na kruka, Hoothoot zaś w tym czasie ponownie wystrzeliła w Litten Shadow Ball. Kot co prawda oberwał drugi raz od tego samego ruchu, ale dzięki temu jego Revenge zostało dwukrotnie wzmocnione. Na zakończenie Eevee użyła Growl i obniżyła wartość ataków obojga przeciwników."

Przykładowy odpis podczas treningu wraz z podsumowaniem:
"Wspólnie przez kilkanaście minut oglądaliście wspólne starania Flareon oraz Litten w doskonaleniu przez kota dopiero co poznanego przez niego ataku. Musiałaś przyznać, że jak na dopiero co wyklutego pokemona, twój podopieczny radził sobie całkiem przyzwoicie. Udawało mu się nakładać na swoje ciało ognisty płaszcz, jednak zdarzało się, że podczas biegu on się rozpraszał i w ostateczności gasł. Jednak pod koniec treningu Littenowi udawało się go utrzymywać przez kilka pierwszych metrów. Póki co nie był to w pełni ukształtowany Flame Charge, jednak jeśli potrenujesz jeszcze nieco z Littenem, ognisty cios na pewno nabierze swojej pełnoprawnej formy."

Przykładowy skan pokemona:
Cytat :
[Treecko - samiec]
Imię: Reptile

Poziom: 5 [00%]
Typ:
Charakter i Historia: Remigiusz otrzymał Treecko jako wygraną w turnieju zorganizowanym w West Star. Maluch z trudem przeżył podróż z rodzimego Hoenn do całkiem obcej Shiruby, dlatego też totalnie zamknął się w sobie i nie odzywa się za wiele, a w obecności swego nowego właściciela wręcz w ogóle. We wszystkich sytuacjach jest dość spokojny i nie okazuje swych emocji, więc ciężko zauważyć, czy się cieszy, czy odczuwa wielki ból albo czy jest zmęczony. Jednocześnie też z determinacją wykonuje polecenia Remiego, ponieważ wierzy, iż ten za dobre sprawowanie odwiezie go w nagrodę do Hoenn.
Ewolucja: Treecko --(16 lvl)--> Grovyle --(32 lvl)--> Sceptile <--(Mega Stone)--> Mega Sceptile
Umiejętność: Overgrow - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki trawiaste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Ataki: Pound, Leer, Absorb
Statystyki:
Att: 7
Def: 7
Sp.Att: 12
Sp.Def: 11
Speed: 13
HP: 800
Trzyma: nic

#3f83ea - kolor Tobiasa
#dc4467 - kolor MG
| Karta postaci | Box | Bank | Ogródek | Dom |
| Character Theme | Battle Theme |

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
BlackDream
Cesarzowa Księżyca

PisanieTemat: Re: Wybory na MG   Pon 22 Sty 2018, 21:27

Myślę, że nie muszę tutaj czekać na decyzję Hazel. Bieremy cie!

Type: Null || Gible || Desoula || Fennekin || Bluffin || Sneasel

#0099cc - Kolor MG
| KP | Box | Konto bankowe | Ogródek | Domek | Stragan |
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokemoneternum.forumpolish.com
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wybory na MG   

Powrót do góry Go down

Wybory na MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1