IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dżungla

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyCzw 18 Sty 2018, 16:25

Zamknął oczy, gdy tylko zbliżył się do ziemi, a potem.... Światło. To był najpewniej koniec. Nie próbował nawet wstawać, nie był nawet zbyt pewien czy w ogóle może się ruszać. Po chwili usłyszał czyiś głos. - Czy... umarłem? - po chwili spróbował otworzyć oczy, i rozejrzeć się. Czy nadal jest w Dżungli? Czy z Jego Pokemonami jest wszystko dobrze? I kto dokładnie mówi? I czy te wściekłe, dzikie pokemony zostawiły go już? Miał okropnie dużo pytań. Miał nadzieje że on i jego towarzysze są chociaż w jakimś bezpiecznym miejscu.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyCzw 18 Sty 2018, 21:04

- Nie martw się, nie umarłeś~ - zaśmiała się i wyciągnęła do niego dłoń - Ale chodząc po Dżungli naprawdę trzeba uważać. Te drapieżniki są naprawdę bezwzględne, gdy zabiera się bądź straszy im jedzenie... - westchnęła cicho. A dziewczyna... Była dość niską blondynką o długich włosach i zielonych oczach. Na jej ramionach leżał sobie Servine i machał ogonkiem patrząc z zaciekawieniem na przybyszy. Max oczywiście zaraz chciał się chować, haha. Za to Buizel obserwowała go z lekkim zaciekawieniem~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyCzw 18 Sty 2018, 21:43

- Starałem się uważać... No, ale jakoś to wyszło. - Odpowiedział jej podając jej dłoń na powitanie. Zaraz wstał i zaczął oglądać swoje pokemony, aby sprawdzić czy są jakoś poranione, potem szybko zerknął na swoje pokeballe, czy miał wszystkie. Bał się nawet myśleć, co by było gdyby chociaż jedna kula wypadła mu, i została gdzieś tam w wielkiej dżungli. Wołał się upewnić że wszystko jest w porządku. - To ty... mnie uratowałaś? - spytał niepewnie po chwili. W jednej chwili chyba coś błysnęło, w drugiej drapieżniki zaczęły uciekać, a w trzeciej ona się nagle pojawiła.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPią 19 Sty 2018, 14:40

Dziewczyna pokiwała głową zadowolona
- Tak, to byłam ja~ A konkretniej to mój Servine, Azure~ - uśmiechnęła się radośnie. Pomiziała go pod bródką, a ten zaczął się do niej przymilać. Nie wyglądał jednak jak typowy przedstawiciel swojego gatunku. Miał niebieski grzbiet, jego "szalik" oraz wewnętrzna część tego "rogu" na głowie były pomarańczowe. No i miał bledszy brzuszek i czerwone oczka - To światło to był Flash. Jeden z TM'ów, często przydaje się w walce, by oślepić przeciwnika~ - Servine zaraz zsunął się z jej ramion i podszedł zaciekawiony do pokemonów Wilsona. Max dalej się chował, a Kate przyglądała mu sie równie zaciekawiona co on sam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPią 19 Sty 2018, 15:01

Przyjrzał się Servine'owi. Było w nim coś... innego. Był niebieski! Z tego co było mu wiadomo Servine były zazwyczaj zielone. - Nigdy nie widziałem niebieskiego Servine'a. - odparł, próbując sprawdzić czy Maxowi nic się nie stało. - Dzięki za ratunek... Nie mam pojęcia jakby to się potoczyło gdyby nie ty... - Rozejrzał się jeszcze, na wypadek gdyby kolejne stado wściekłych pokemonów miało przebiec przez to miejsce. Miał nadzieję że już nigdy więcej nie będzie musiał przechodzić przez takie coś.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPią 19 Sty 2018, 15:20

- Nie ma za co, to drobiazg~ - zaśmiała się - Ponieważ to Shiny Servine~ Słyszałeś kiedyś o takich pokemonach? Są bardzo rzadkie, wyglądają trochę inaczej i są nieco silniejsze od swoich zwyczajnych odpowiedników~ - uśmiechnęła się radośnie - Uratowałam go z łap Grovyle'a, gdy ten był jeszcze Snivy'm. Od tamtego czasu często patroluję dżunglę w poszukiwaniu rzadszych okazów, bądź po prostu by sprawdzić, czy ktoś nie ma kłopotów. A tak swoją drogą... Mam na imię Iona~ A ty?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPią 19 Sty 2018, 16:57

- Shiny? - oczy po prostu ma zaświeciły. Był Blisko Shiny Pokemona! Co prawda to nie legenda, ale wciąż bardzo rzadki i ciekawy okaz! - Mógłbym mu się bliżej przyjrzeć? - spytał po chwili. - Ah tak.. Nie przedstawiłem się jeszcze. Jestem Wilson, a te pokemony koło mnie to moi towarzysze - Max i Kate - tu wskazał na pokemony. - Właściwie... Też przechodziłem przez dżungle, aby znaleźć jakiegoś pokemona do mojej drużyny. - przyglądał się Servine'owi. Nigdy nie widział na żywo żadnego Shiny i nie miał pojęcia, czy jeszcze kiedyś będzie mu to dane, więc chciał jak najwięcej wycisnąć z tej chwili.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPią 19 Sty 2018, 19:57

- Oczywiście, że możesz~ Jeśli chcesz, możesz go nawet pogłaskać. Straszny z niego pieszczoch~ - zaśmiała się, a Azure już zaczął wspinać się na niego, by zrobić z siebie szalik, oczywiście strasząc przy tym Maxa, który był już cały nastroszony. Kate zaraz go złapała i przytuliła do siebie, żeby go uspokoić
- Wygląda na to, że twój maluch boi się Azure'a~ - zaśmiała się - Fakt, może i Servine'y żywią się mięsem... Ale ja specjalnie kupuję dla niego takie surowe, ze sklepu. A jeśli nie ma na nie ochoty, to po prostu idziemy łowić ryby~ Żebyś wiedział, ile w tej rzeczce jest Magikarpi! Miejmy tylko nadzieję, że nie zmienią się w Gyaradosy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPią 19 Sty 2018, 22:22

Zaczął głaskać Servine'a. Bardzo mu się podobał. Podszedł do Maxa, i wziął go na ręce. - Wszystko dobrze? Czemu go się tak boisz? - spytał. - No, ale czy przypadkiem Servine'y to nie jest tym trawiasty? - sam nie był pewien co do typów niektórych pokemonów. - Magikarpi? A... wiesz może co można znaleźć w tej dżungli? - spytał niepewnie. Może Iona mu pomoże? Może w końcu ten cały czas jaki tu spędził, się opłaci? W sumie. Tak długo jak to co złapie nie będzie Sceptilem - Będzie Szczęśliwy.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 14:21

Servine oczywiście zakaz zaczął się łasić, a kiedy tylko chłopak spróbował wziąć Maxa na ręce, ten zaraz zaczął wyjątkowo głośno protestować, skrzeczeć i dziobać go po rękach. Chyyyba jednak najlepszym rozwiązaniem będzie zostawić go w spokoju póki co.
- Owszem, to typ trawiasty. Jednak żywi się mięsem. Sceptile mają dokładnie tak samo~ - uśmiechnęła się lekko - Widzę, że cię polubił~ Czyli musisz być kimś o czystym sercu~ Azure potrafi wyczuć, kiedy ktoś ma złe zamiary. Już nie raz się tacy zdarzali... - westchnęła cicho - Pokemony? Nawet nie wiesz, ile ich tu jest! Sama nie potrafię zliczyć wszystkich gatunków, haha... Ale w każdym razie można znaleźć tu najczęściej pokemony trawiaste i robaki. Zdarzają się też mroczne, a nawet duchy! Ale najczęściej wychodzą w nocy, więc póki co nie masz się czego bać~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 14:54

- Naprawdę tak potrafi? - zdziwił się jednocześnie głaskając Servine'a. Nigdy nie słyszał o nie legendarnym pokemonie który potrafi wyczuwać to czy ktoś ma czyste serce czy nie. - W sumie jakiś naprawdę dobry trawiasty pokemon przydałby się w mojej drużynie... - powiedział niepewnie. Po chwili postanowił wycofać Maxa do Pokeballa, naprzeżywał się już chyba wystarczająco dużo i lepiej by było gdyby miał chwilę na ochłonięcie.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 15:23

- Owszem! I na dodatek nie jest jedyny~ Jednak trenerzy często o tym nie wiedzą, a potem się dziwią, że pokemony od nich uciekają, bądź ich atakują... - westchnęła ciężko. Azure zaraz zszedł z ramion Wilsona i znów wspiął się na Ionę - Hmm... Nie masz jeszcze żadnych odznak, prawda...? - mruknęła cicho - Dlatego z takim lepszym pokemonem może być ciężko... Gdy te silniejsze czują, że trener nie ma z nimi szans, bądź nie da sobie rady z ich trenowaniem, chowają się. Dlatego może lepiej rozejrzyj się za czymś, co będzie bardziej odpowiadało twojemu poziomowi? Na pewno znajdziesz tu coś, co ci się spodoba~ W razie czego mogę ci pomóc~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 15:56

- Cóż... potrzebuję po prostu jakiegoś dobrego, trwawiestego pokemona, który będzie "Na moim poziomie". Wiesz może czy są tu jakiś? - odpowiedział po chwili zastanowienia. - W sumie... Nie wiedziałem że odznaki potrafią sprawiać że silniejsze pokemony się nie chowają przede mną! - Pomyślał. Zaraz postanowił, że następnym celem w jego wielkiej wędrówce będzie zdobycie odznak. Jak najwięcej! Bo chyba tak będzie mógł udowodnić jak silny jest. Być może nawet uda mu się zwabić do siebie legendę! Przynajmniej tak myślał.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 16:41

- Oczywiście! Jest tu ich niezliczona ilość, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie~ Tylko... Może lepiej schowaj też swojego Buizela. To nie jest pokemon, który naturalnie tu występuje, więc mogą się wystraszyć. I pamiętaj, żeby być bardzo cicho i nie robić żadnych gwałtownych ruchów. Mam iść z tobą w razie czego? - spytała z tym lekkim uśmiechem i w razie czego schowała również Azure. Lepiej żeby mimo wszystko nie plątał się pod nogami nawet jeśli dżungla jest jego domem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 17:13

- Dobrze, dobrze. - zaraz po tym wycofał także Kate do pokeballa. - Spokojnie... już od wejścia tu starałem się być tak cicho jak tylko mogę. I chętnie, przydałby mi się ktoś kto zna te tereny... Prowadź, jeśli możesz. - Powiedział. Już przygotował się do bycia tak cicho jak może, jednocześnie w razie czego biorąc jeden pusty pokeball do ręki, gotowy do rzutu. Odetchnął cicho, z nadzieją że już nie będzie musiał uciekać przed stadem pokemonów.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 17:31

Zaraz zaczęli spacerować przez te zarośla. Dobrze, że dziewczyna znała ten teren, przynajmniej się nie zgubią! A jak już, to pewnie szybko odnajdą drogę powrotną. Jednak póki co... Chyba nie było niczego, co mogłoby przykuć ich uwagę. Jedyne pokemony jakie tu były, to dość pospolite stworki, które równie dobrze można było znaleźć na drogach, bądź przy miastach. Co gorsza powoli zachodziło słońce... Kto wie, co będzie czaić się w tym mrocznym cieniu drzew?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 17:45

Nie chciał się zbytnio odzywać - ani nie wiedział co powiedzieć, ani też nie chciał ryzykować płoszeniem potencjalnych pokemonów. Jednak powoli dzień się kończy, ale postanowił że jeszcze tylko dosłownie chwila poszukiwań i spyta sie Iony o drogę powrotną do miasta. Aktualnie patrzał aby dobrze stawiać kroki, aby ograniczyć tworzenie dźwięków jak tylko może. W sumie, już dosyć dużo je ograniczył przez zwrócenie obydwu swoich pokemonów do ich pokeballi - Teraz przynajmniej będzie 2 razy cichszy. No i, nie jest też zbyt samotny... Iona wydała mu się bardzo miła. No i co ważniejsze - zawdzięcza jej swoje życie.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 20:59

Powoli nawet zaczęło się ściemniać. Jednak. Po pokemonach ani śladu. Może wszystkie po prostu pochowały się i przy okazji posnęły? To chyba było najbardziej prawdopodobne
- Możliwe, że mój Flash wszystkich wystraszył... - mruknęła cicho - Jesteś pewien, że chcesz szukać dalej...? Niedługo zrobi się ciemno i może być dość niebezpiecznie... Może nie musi, ale może... Pamiętam jak raz w nocy wataha Mightyen chciała sobie zrobić ze mnie obiad... - aż jej ciarki przeszły po plecach - Nie chciałabym, żeby i ciebie musiało to spotykać...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 21:43

- Spoko, jeszcze jutro możemy poszukać, racja? Mam w sumie okropnie dużo wolnego czasu, więc nie szkodzi jeśli nic dziś nie złapię. Lepiej wracajmy już do Pokecenter. - Powiedział. Nie miał najmniejszego zamiaru ryzykować i znów zostać zaatakowanym przez jakieś dzikie pokemony! Wolał odpocząć w zaciszu centrum pokemon. - Jeszcze raz chciałbym podziękować ci za pomoc. - Dodał po chwili. Nie wiedział co zbytnio powiedzieć do Dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 21:48

- No dobrze, skoro ci to odpowiada~ - uśmiechnęła się, po czym zaczęła iść w stronę drogi - Ja tutaj prawie że mieszkam, więc w razie czego zawsze jestem do twojej dyspozycji~ - wyszczerzyła ząbki prowadząc go dalej. Jednak w pewnym momencie... Mogli usłyszeć coś jakby buczenie. Albo może rzężenie...? Coś pomiędzy. Iona zaraz zaczęła się rozglądać z lekkim niepokojem
- Ok... T-to akurat s-słyszę pierwszy raz...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptySob 20 Sty 2018, 22:01

- Dzięki, i spoko... Na pewno odwiedzę cię w najbliższej przyszłości. - szedł dalej za nią dopóki nie usłyszał jakiegoś dziwnego dźwięku. Co to mogło być? - Co do... - Rozejrzał się w poszukiwaniu źródła dźwięku, przygtowywał się już do walki, ale w duchu był już nieco wystraszony. Nie był pewien nawet czy to był jakiś dziki pokemon czy co innego. Cokolwiek to było, Wilson myślał że jest gotowy na spotkanie. Nawet jeśli serce zaczęło mu szybciej bić.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyNie 21 Sty 2018, 16:08

- M-może... Po p-prostu chodźmy d-dalej... - mruknęła cicho Iona powoli idąc dalej. Jednak po chwili ten dźwięk się powtórzył, a dziewczyna aż pisnęła wtulając się w chłopaka. Zaraz jednak go puściła - W-W-WYBACZ! T-TO ODRUCH! - zawołała nieco zakłopotana. Jednak... Co to mogło być? Jakiś pokemon, czy może coś innego? Nagle... W cieniu drzew pojawiła się para złowrogo świecących, dużych oczu. To coś albo było wysokie, albo latało. Iona zaraz schowała się za Wilsonem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyNie 21 Sty 2018, 16:33

Coś się zbliżało. Próbował zachować spokój, jednak nie dawał sobie z tym rady. Chciał uciekać, ale nie miał pojęcia dokąd. Gdy zauważył parę oczu pokazał dziewczynie aby była cicho. Może mają jeszcze czas? Może nie zauważono ich jeszcze? Chciał wypuścić jakiegoś pokemona aby im pomógł ale... To coś wyglądało na naprawdę wielkie! Wątpił by Adonis, Max czy ktokolwiek z jego drużyny mógł sobie z tym poradzić. Powoli wycofywał się, starając się uważać na stojąca za nim dziewczynę. Miał w duchu cichą nadzieję że cokolwiek tam stoi w ciemności, nie ma złych zamiarów.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPon 22 Sty 2018, 13:06

Trochę minęło, zanim to coś zdecydowało się wyjść z cienia. Ale w końcu...
...
Serio?
To co ich przestraszyło... Było naprawdę malutkie. Konkretniej był to Phantump, który widocznie właśnie uczył się straszenia. Wyciągał swoje niewielkie łapki w ich stronę i poruszał nimi jakby chciał ich przepędzić. Jakby nie patrzeć, to wyglądało całkiem uroczo... A oni pewnie głupio zważając na to, co ich aż tak przeraziło


Dżungla - Page 2 Phantump
Phantump
Poziom: 7
Statystyki:
Att: 17
Def: 12
Sp.Att: 9
Sp.Def: 14
Speed: 18
HP: 900
Umiejętność:
Natural Cure
Ataki:
Tackle, Confuse Ray, Astonish
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 EmptyPon 22 Sty 2018, 13:31

- Oh... To tylko... Tyle? - Nieźle się zdziwił. Niemal nie padł ze strachu, przed tym małym pokemonem! Po chwili wpadł na pomysł. Wiedział że powinien się już zwijać, ale postanowił że spróbuje złapać tego pokemona. Na początek spróbował wysłać do walki swojego Startera. - Wybacz Adonis że tak cię nagle niepokoję, ale jesteś mi teraz potrzebny! Zaatakuj Tego Ducha tylko i wyłącznie Poison Sting! Staraj się unikać jego ataków, a jakoś sobie poradzisz! - powiedział, jednocześnie biorąc do ręki wolnego pokeballa, nie miał na razie zamiaru nim rzucać. Wolał poczekać aż ten Duch osłabnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dżungla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dżungla   Dżungla - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dżungla
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Dzicz :: Inne lokacje-
Skocz do: