IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin Areny

Go down 
AutorWiadomość
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream

Posty : 448
Join date : 26/12/2017
Age : 18

PisanieTemat: Regulamin Areny   Czw 28 Gru 2017, 00:06

REGULAMIN ARENY

1. Walczyć na arenie może każdy. Wystarczy stworzyć temat z walką, gdzie gracz szuka kogoś chętnego do pojedynku lub jeśli posiada już chętną osobę, stworzy temat "X vs Y" z prośbą o Sędziego, który zrobi post z opisem pola walki, a co za tym idzie podejmie się sędziowaniu.
2. Jeden gracz, może prowadzić maksymalnie 1 walkę na raz. Po zakończeniu jednej, możesz od razu brać się za kolejną.
3. W trakcie walki, każdy gracz może wymienić pokemona na innego w dowolnym momencie.
3.1 Powyższy punkt nie obowiązuje jeśli:
3.1.1 W walce można użyć tylko jednego pokemona.
3.1.2 Przed walką ustalone zostały dodatkowe zasady. (Np. limit zmian)
4. Przed przystąpieniem do każdej walki, należy ściśle ustalić zasady, czyli ile pokemonów może użyć każdy gracz, czy dozwolone jest trzymanie przedmiotów przez pokemony i nawet, czy gracze mogą zmieniać pokemony w trakcie trwania tury.
4.1. Zasady walki powinny być ustalone przez obydwie strony. Nie na zasadzie "Zrobię tak, by on nie wygrał". Zarówno jedna jak i druga osoba musi wyrazić jasną zgodę, na przyjęte reguły.
4.2. Zasad nie można zmieniać w trakcie potyczki, a jeśli już jest to bardzo wymagane potrzebny jest jasny argument, którym może być choćby chęć szybszego dokończenia pojedynku pod warunkiem, że jeden z graczy zwleka z odpisem.
4.3. W walce można śmiało ustalić ile gracze mają na odpis. Standardowo, jeden i drugi gracz mają tydzień na odpis.
5. Sędzia na odpis w walce ma 5 dni. Po tym terminie, walką zajmuje się inny sędzia lub też sam administrator.
5.1. Jeśli sędzia notorycznie spóźnia się z odpisami w walce, bez jasnego i zgłoszonego administracji powodu zostanie na niego nałożona adekwatna kara.
6. W swoich walkach, gracze mogą ustalać swobodnie jaka będzie nagroda. Pieniężna, przedmiot czy nawet pokemon - jest to całkowicie dozwolone.
6.1. Jeśli gracz zgodził się na ustaloną nagrodę, nie może się już wycofać, a co za tym idzie, w przypadku przegranej nie może odmówić oddania nagrody zwycięzcy.
6.2. Jeśli przegrany będzie się upominać o to, że nie powinno mu się zabierać danej kwoty/przedmiotu mimo zaakceptowania stawki przed rozpoczęciem rozgrywki, administracja ma prawo dać mu upomnienie.
6.3. Jeśli dany gracz zdobędzie 3 upomnienia związane z zachowaniem na arenie, zostaje on zawieszony i przez miesiąc nie może brać udziału w walkach organizowanych na Arenie.
6.3.1 Jeśli gracz zostanie zawieszony wszystkie aktualnie prowadzone walki z jego udziałem zostają rozstrzygnięte na niekorzyść zawieszonego.
6.3.2 Wyjątkiem od tej reguły są walki w których zawieszony występuje w drużynie z innym graczem (2vs.2;3vs.3 itp). W takim wypadku zawieszony jest wyłączony z udziału w pojedynku, a kontrolę nad jego pokemonami przejmuje inna osoba z jego drużyny. W przypadku wygranej zawieszony nie otrzymuje też wtedy nagrody.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://pokemoneternum.forumpolish.com
 
Regulamin Areny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: West Star :: Arena-
Skocz do: