IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomoc przy Pisaniu Charakteru Pokemona

Go down 
AutorWiadomość
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Pomoc przy Pisaniu Charakteru Pokemona Empty
PisanieTemat: Pomoc przy Pisaniu Charakteru Pokemona   Pomoc przy Pisaniu Charakteru Pokemona EmptySro 27 Gru 2017, 16:20

Charakter to coś, czym zwykle zajmuje się nasz MG. Kiedy jednak tworzymy kartę postaci musimy tam umieścić też startera, a wraz z nim jego charakter. Jest to ważna część skanu, więc dobrze jest się do niej przyłożyć. Dla osób, które nigdy wcześniej nie grały na pokePBF wyjaśnię, dlaczego ta część skanu ma takie znaczenie: Charakter pokemona to jakby wytyczna dla MG, na jej podstawie nasz narrator będzie sterował naszym stworkiem. Jeśli w charakterze zawrzemy informację, że stworek jest tchórzliwy to najprawdopodobniej zamiast walczyć schowa się za naszymi plecami.
Ten temat powstał dla graczy, którzy mają problem z napisaniem charakteru startera, można tu poprosić bardziej doświadczonych graczy o napisanie czegoś dla waszego stworka wrzucając mniej-więcej taki post:
Początkujący gracz napisał:
Nie mam za bardzo pomysłu na charakter, mógłby mi ktoś pomóc wymyślić jakiś ciekawy dla mojego Oshawotta?

Pamiętajcie, że to co raz znajdzie się w charakterze może być potem trudne do zmiany!
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
 
Pomoc przy Pisaniu Charakteru Pokemona
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wzór Skanu Pokemona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Wizytówki :: Karty Postaci-
Skocz do: