IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga nr 1

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySro 27 Gru 2017, 14:52

Łącząca West Star z Gold Beach droga biegnąca wzdłuż plaży, a dokładniej pomiędzy plażą, a wyżyną. Nie jest zbyt długa, po prostu równa prosta droga, czyli nic szczególnego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 17:07

Przybył tu po jakimś czasie od swojego pobytu w porcie. Nie śpieszył się, szedł spacerem, podziwiając miasto. Gdy dotarł w końcu na drogę nr. 1 wciąż miał na ramieniu swojego Venipede, którego nie chciał schować do pokeballa. Po chwili zaczął uważnie się rozglądać, w poszukiwaniu jakiegoś samotnie chodzącego stworka. Miał już jeden pusty pokeball w ręce i był gotów wydać swojemu towarzyszowi polecanie do ataku. - Musisz być gotowy. - Powiedział do startera. - Gdzieś tutaj będziemy mogli znaleźć jakiegoś pokemona... - wciąż szedł wolnym tempem, starając się być cicho, aby nic nie spłoszyć.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 17:35

Venipede starał się być najcichszy i najczujniejszy jak tylko mógł. Starał się oczywiście przygotować na ewentualną walkę. Na drodze było jednak spokojnie. Można by rzec, że za spokojnie. No ale drogi jak to drogi - ciężko na nich spotkać coś wartościowego. Chyba, że nagle trener wyskoczy zza krzaków z nagłym wyzwaniem do walki. A tego byśmy chyba na razie nie chcieli. W końcu jednak... Mogliście usłyszeć trzepot skrzydeł niedaleko was. A właściwie to przed wami wylądował... Pigey! Coś dziobał i grzebał w ziemi, chyba starając się znaleźć coś do jedzenia.
Droga nr 1 Pidgey_zps1fa1f97f

Pidgey
Poziom: 7
Statystyki:
Att: 11
Def: 14
Sp.Att: 13
Sp.Def: 14
Speed: 18
HP: 900


Ostatnio zmieniony przez Hazel dnia Pią 12 Sty 2018, 18:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 17:48

Z Jednej strony Wilson naprawdę chciał znaleźć jakiegoś pokemona... Z Drugiej wiedział że w walce nie miałby zbytnio szans, z powodu przewagi typów. Po chwili namysłu, jednak stwierdził że lepiej podjąć ryzyko. - Zacznij od Defense Curl, a potem Rollout. Powtórz to jeszcze tylko razy, a potem tylko skup się na unikaniu jego ataków, dobrze? - Po Cicho tłumaczył swoją strategią pokemonowi, tak aby nie przyciągnąć uwagi ich przeciwnika. Czuł że lepiej go choć trochę zaskoczyć. - A teraz idź, i pokaż co potrafisz. -po tym postawił Venipede na ziemii.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 19:10

Adonis zrozumiał polecenie i wykonał Defense Curl. Pidgey chyba zdał sobie z tego, że coś się święci i zaraz użył Sand Attack, by obniżyć celność swojego przeciwnika. Jako że został wzięty z zaskoczenia, ale ma większą szybkość, tym razem to on zaczął używając Tackle i trafiając w twardy pancerzyk Venipede (-67HP). Potem przyszła kolej Adonisa. Rollout trafił Pidgeya przewracając go (-110HP). Venipede znów użył Defense Curl, co dało Pidgeyowi czas na podniesienie się, ogarnięcie oraz ponowne użycie Sand Attack. Następnie odważniej już podleciał do robaczka znów trafiając swoim Tackle w jego pancerzyk (-60HP). Adonis próbował znów wykonać Rollout, jednak tym razem ptaszysko było sprytniejsze i odskoczyło w bok unikając ataku.

Droga nr 1 Spr_7s_543

Venipede
Poziom: 5
Umiejętność: Poison Point - Kontakt z pokemonem ma szansę na zatrucie.
Statystyki:
Att: 9
Def: 11
Sp.Att: 10
Sp.Def: 9
Speed: 11
HP: 628
Celność: -2
Obrona: +2
Droga nr 1 Pidgey_zps1fa1f97f

Pidgey
Poziom: 7
Statystyki:
Att: 11
Def: 14
Sp.Att: 13
Sp.Def: 14
Speed: 18
HP: 790

Obrażenia:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 19:32

- Dobrze ci idzie, Adonis! Teraz użyj jeszcze raz Defense Curl, a potem Rollout. Na Koniec użyj jeszcze raz Defense Curl, aby się wzmocnić! I Gdyby Pidgey był zbyt blisko, potraktuj go Poison Sting! Poza tym staraj się unikać jego ataków! Jeszcze tylko trochę! Wytrzymaj! - Dopingował swojego pokemona, ściskając w ręce pokeball. Był Gotów do rzutu, ale jeszcze nie teraz. Robak musiał go wpierw zmiękczyć, aby to się udało. Jeszcze tylko moment...
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 21:02

Pidgey nie pozostawał w tyle. Wzniósł się w powietrze i użył Tackle z powietrza, przez co udało mu się trafić krytycznie (-120 HP), jednak ten atak oszołomił go na jedną turę. Venipede w tym czasie udało się wykonać Defense Curl, przez co zwiększył swoją obronę po raz kolejny. W kolejnej turze Pidgey próbował wykonać Sand Attack, jednak przez oszołomienie zranił się (-20 HP). Atak Adonisa niestety nie powiódł się, ponieważ pokemon spudłował. W następnym ataku to Pidgey spudłował chcąc ponowić Sand Attack. Adonisowi po raz kolejny udało się wykonać Defense Curl. Tym razem ptak przeszedł do ofensywny i znów zaatakował Tackle o mało nie łamiąc sobie dzioba na pancerzu Venipede (-45 HP), a wtedy robak użył Poison Sting raniąc Pidgeya (-15 HP) i zatruwając go. Przez truciznę Pidgey stracił 112 HP.

Droga nr 1 Spr_7s_543

Venipede
Poziom: 5
Umiejętność: Poison Point - Kontakt z pokemonem ma szansę na zatrucie.
Statystyki:
Att: 9
Def: 11
Sp.Att: 10
Sp.Def: 9
Speed: 11
HP: 463
Celność: -2
Obrona: +4
Droga nr 1 Pidgey_zps1fa1f97f

Pidgey
Poziom: 7
Statystyki:
Att: 11
Def: 14
Sp.Att: 13
Sp.Def: 14
Speed: 18
HP: 643

Obrażenia:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 21:08

- Dobrze, Adonis! Wytrzymaj jeszcze chwilę! Teraz tylko unikaj jego ataków, i użyj trzy razy Defense Curl! A na sam koniec użyj Jeszcze tylko ten ostatni raz Rollout! To już prawie koniec! Wytrzymaj! - Krzyknął, zaciskając rękę mocniej na pokeballu. Przygotował się do wykonania nim rzutu, jak tylko Venipede skończy atakować. Czy uda mu się złapać Pidgeya? Czy to wystarczająco aby go zdobyć? Wiedział że jest tylko jeden sposób, aby to sprawdzić. Gdy nadszedł moment na rzut, Wilson tylko zamknął oczy i miał nadzieję że się jakoś uda.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 21:52

Ptak chyba zauważył, że nie ma co już atakować Sand Attack, bo inaczej polegnie, dlatego też zdecydował się używać jedynie Tackle z powietrza. Tym razem jednak był ostrożniejszy, ponieważ nie zadawał obrażeń krytycznych, ale nie ulegał oszołomieniu. Widząc, że jego przeciwnik szykuje się do ponownego użycia Defense Curl, sam nie tracąc czasu zaatakował trafiając w pancerz (-45HP). Po kolejnym Defense Curl zaatakował znów przewracając swojego wroga na grzbiet (-37HP) i potem jeszcze raz, przy czym trafił w brzuch robaka zadając krytyczne obrażenia (-60HP). Ostatniego Defense Curl nie mógł wykonać, ponieważ jego obrona zwiększyła się maksymalnie. Ptak próbując wykonać kolejne Tackle spudłował i wylądował zmęczony. Dzięki temu Adonis trafił swoim Rollout (-110HP). Dodatkowo ptak od zatrucia stracił 112HP.
Wilson postanowił spróbować złapać Pidgeya rzucając w niego Pokeballem.
1...

2...

3...

I... Złapał się! Pidgey należy teraz do Wilsona (skan otrzymasz na pw.). Poza tym Adonis wyglądał na rannego i zmęczonego. Może warto będzie udać się do jakiegoś miasta?


Droga nr 1 Spr_7s_543

Venipede
Poziom: 5
Umiejętność: Poison Point - Kontakt z pokemonem ma szansę na zatrucie.
Statystyki:
Att: 9
Def: 11
Sp.Att: 10
Sp.Def: 9
Speed: 11
HP: 321
Celność: -2
Obrona: +6
Droga nr 1 Pidgey_zps1fa1f97f

Pidgey
Poziom: 7
Statystyki:
Att: 11
Def: 14
Sp.Att: 13
Sp.Def: 14
Speed: 18
HP: 421

Obrażenia:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 22:02

-Dobra Robota, Adonis! Spisałeś się świetnie! Spokojnie... Teraz możesz odpocząć... - Powiedział jednocześnie chowając małego pokemona do pokeballa. Jak skończył podniósł Balla do którego Złapał Pidgeya. Tam Skąd pochodził takie ptaki nie były niczym rzadkim, czy unikatowym, ani nawet nie były uznawane za jakoś niesamowicie silne. Jednak z jakiegoś powodu Wilson czuł się szczęśliwy z myślą o tym że złapał Pidgeya. To był jego pierwszy, mały krok w kierunku łapania naprawdę silnych i unikatowych pokemonów.... Oby tylko poszło nieco łatwiej niż z tym. - Co teraz? - Pomyślał po chwili. - Wrócić się? Iść dalej? - Obydwa jego pokemony były zmęczone, więc zaczął wracać w kierunku miasta. Woli uleczyć swoje pokemony przed dalszą podróżą.

[Zmiana tematu - Do West Star]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 23:22

Szybko wrócił z Centrum Pokemonów, aby dalej kontynuować swoją podróż, obydwa pokemony wypuścił z pokeballi, aby mógł je mieć blisko siebie. - Staraj się nie oddalać zbytnio, dobrze? - Słowa te były skierwane do Pidgey'a, jako że był całkiem nowy. Dalej rozglądał się czy nie spotka niczego ciekawego. - Świetnie poradziłaś sobie podczas walki, Adonis! Ty także... Emm... Max. - Postanowił że "Max" byłoby dobrym imieniem dla jego pierzastego towarzysza.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 23:41

Pidgey o imieniu Max po prostu usiadł na ramieniu swojego nowego właściciela. Nie był ani trochę ciężki. Ważył nie więcej, niż pół kilograma. Adonis zaś radośnie zapiszczał na tę pochwałę i szedł grzecznie tuż przy nodze Wilsona. Tym razem droga była kompletnie spokojna. Żadnych pokemonów ani trenerów. Czyżby jakaś pora obiadowa albo coś w tym stylu? Bardzo możliwe~ W każdym razie drogę miał całą dla siebie. Słońce przyjemnie grzało, słychać było szum trawy... Żyć, nie umierać~ Tylko coś Max patrzył dziwnie na Adonisa. Zupełnie... Jakby chciał go zjeść, haha. Chyba ktoś tutaj był głodny~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 12 Sty 2018, 23:53

Szedł wolnym krokiem patrząc na obydwa pokemony. - O co ci chodzi? - Spytal Pidgeya. On chyba nie chce...? Nie da mu jego Adonisa! Będzie musiał wymyślić coś innego dla niego, jak tylko dojdzie do następnego miasta, na celu swojej podróży. Co Mogą jeść Pidgeya poza robakami? Nie miał pojęcia. Zamiast uczyć się o nich, jak inni młodzi trenerzy, wolał przeczytać kolejne dzieło o świetności Mew czy Arceusa. Cóż, chyba teraz powinien zacząć tego żałować.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySob 13 Sty 2018, 00:04

Na te słowa Pigdey zaskrzeczał trzepocząc swoimi skrzydłami i usiadł na pancerzyku Adonisa dziobiąc go lekko. Właściwie... To nie robił mu tym żadnej krzywdy, a jedynie pokazywał, że jest głodny. Jednak wystraszył tym robaczka, który... Po prostu zaczął chodzić w kółko i piszczeć. Trzeba przyznać, że to wyglądało dość komicznie. Ale chyba lepiej uspokoić jedno z drugim i dać im jeść, bo jak nic Adonis wyląduje w brzuchu Maxa. Co gorsza nie chciał z niego zejść! Miejmy nadzieję, że to tylko dlatego, bo wygodnie mu się na nim siedzi...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySob 13 Sty 2018, 00:13

- Hej! Max! Zejdź z Adonisa, NATYCHMIAST! - próbował jakoś oderwać ptaka od robaka, tak aby ten pierwszy nie zrobił jeszcze krzywdy temu drugiemu. - No Dalej! Już niedaleko mamy kolejne miasto! Tam na pewno znajdziemy coś do jedzenia... - Szybko zrezygnował z dalszego szukania kolejnych pokemonów. Teraz Najlepiej jest zająć się opieką nad tymi które już ma. Najwyżej później tutaj wróci. - Spokojnie Adonis! Tak długo jak tu jestem, nic ci się nie stanie! - próbował jakoś uspokoić swojego towarzysza, samemu nie będąc pewien czy Pidgey go posłucha, czy też zacznie się buntować.
Powrót do góry Go down
Hazel
Cesarz Słońca
Hazel


Posty : 883
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySob 13 Sty 2018, 00:21

Pidgey niezadowolony z takiego odrywania go od potencjalnego jedzonka zaskrzeczał, zatrzepał skrzydłami z zaczął dziobać go w rękę. W końcu zleciał z biednego Venipede i usiadł obrażony na ramieniu trenera. No cóż, wyglądało na to, że musi obejść się smakiem! Natomiast Adonis widząc, że już nic mu nie grozi, rozejrzał się z niepokojem, po czym odetchnął z ulgą i chwilę nawet poprzymilał się do Wilsona. Gdy ruszyli w końcu w dalszą drogę... No cóż, nowe miasto pojawiło się całkiem szybko! Tak więc można chyba śmiało powiedzieć: Witaj, Gold Beach!

//Oczywiście piszesz w Gold Beach~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySob 20 Sty 2018, 15:14

Po zniewoleniu swymi metodami tamtej loszki, ruszyłam ku drodze numer 1. Będąc już na niej ogarniałam czy porywacze zostawili jakieś ślady. Poruszają się wozem czy na piechotę? Jeśli to drugie, to jest szansa, że ich dogonię. Kontem oka spojrzałam do tyłu by sprawdzić czy głupiutki Espurr drepta za mną. Jak nie, to tam najwyżej potem go poszukam. On teraz nie jest moim priorytetem. Najważniejsze są Chieko i Miyako. Z kim będę spała w nocy, jeśli ich nie uratuje? Potrzebuje ludzkie poduszki.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySob 20 Sty 2018, 17:25

Na szczęście lub nieszczęście pokemon dreptał za tobą. Co prawda z tymi krótkimi nóżkami trudno jest nadążyć, ale widać, że się stara! Z kolei po dłuższych i dokładniejszych oględzinach drogi mogłaś stwierdzić jedno - samochód to oni jednak mieli. A czy mieli prawo jazdy to inna sprawa. Może walną w drzewo i dziewczynom nic się nie stanie. Kto tam cholera wie! Na razie wygląda na to, że musi po prostu iść przed siebie najszybciej jak może. Dobrze, że przynajmniej nie było tu żadnego trenera, który kocha spowalniać innych nagłymi walkami i w ogóle.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
Gość
Gość
avatar



Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySob 20 Sty 2018, 17:37

Skoro Espurr jest na tyle wytrzymały, by nieustannie za mną dreptać, to nie muszę się nim już przejmować. Skupię się tylko na chłopcach, którzy o dziwo mają auto. Czy to oznacza że są bogaci? Po zabiciu ich zyskam całkiem niezły majątek, który będę mogła roztrwonić na godne Chieko i Miyako hotele? Nah. Pewnie ukradli. Nie byłoby to nowością. Kierując swe wszelkie siły w nogi biegłam ku drugiemu końcu drogi.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptySob 20 Sty 2018, 21:43

Mała kicia starała się nadążać jak może... Ale w końcu chyba się zmęczyła i człapiąc tak, zaczęła dyszeć.
- Eess, eeeesspp...! - zawołała jakby prosząc, żebyś poczekała. Tyle, że ty nie masz na to czasu! Są rzeczy ważne i ważniejsze, a ona jednak tak ważna nie jest. Co nie znaczy, że się nie przyda. W końcu nie wiadomo co się wydarzy jak znajdzie tamtych osiłków, prawda?
- Eesspp... - no i w końcu klapnęła sobie na ziemi. Chyba marsz nie jest jej silną stroną. Swoją drogą, stałaś przed wejściem do Gold Beach. Teraz tylko zdecydować czy ją brać i można iść do miasta.
Ślady kół prowadziły zaraz do miasta.

// Możesz od razu pisać w Gold Beach
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 19 Mar 2021, 12:31

Dzięki uprzejmości nowo poznanej dziewczynki udało mi się w końcu dotrzeć do Drogi nr. 1. Bardzo ci dziękuję młoda. Powiedziałem po czym dałem dziewczynce szybkiego buziaka w policzek. No dobra Netsuo. Czas poszukać tobie nowego towarzysza. Nie żebym w ciebie nie wierzył ale kręcenie się z tylko jednym pokemonem w nowym regionie nie jest chyba zbyt dobrym pomysłem. Widzisz coś ciekawego? Zapytawszy o to sam także zacząłem rozglądać się dookoła za jakimiś ciekawszymi pokemonami które będę miał wybór do złapania. Kiedy się tak rozglądałem zadałem dziewczynie jeszcze jedno, ostatnie pytanie. Hej... Wiem że będzie to brzmiało głupio i bezczelnie a także że zapewne się nie zgodzisz. Ale czy być może... Czy... Czy chciałabyś może udać się razem ze mną? Wiesz... Nie chcę nikogo oceniać ale na pewno miałabyś ze mną ciekawiej niż z matką. Nie musiałabyś już kraść aby napełnić swój brzuch. A no i oczywiście byłoby mi raźniej gdybym miał kogoś do towarzystwa. To jak będzie? Zechcesz udać się ze mną na przygodę? Uśmiechnąłem się i wyciągnąłem dłoń do dziewczyny jednak mój wzrok dalej szukał ukradkiem ofiary którą chciałbym umieścić w jednym z swoich pokeballi.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 19 Mar 2021, 18:35

- He...? - wyglądała na wyraźnie zdezorientowaną kiedy ją cmoknął, haha. Krzyczeć, że pomocy gwałciciel czy jeszcze nie? Cholera trudne zadanie. Z jednej strony dał jej kanapkę, więc chyba nie powinna sprawiać mu problemów... Jeszcze odpowie, że ona jest złodziejką i oboje będą mieli przechlapane...
Płonąca jaszczura od razu poleciała szukać po okolicy jakiegoś celu dla siebie. I może przyszłej kolacji? Ach, pieczony Pidgey albo Pidove... To by był rarytas!
- Zaraz... Ty... Serio chcesz, żebym z tobą poszła...? Po tym jak ukradłam ci portfel...? - teraz to ona odpowiedziała pytaniami z wyraźnym niedowierzaniem, ale oczka błyszczały jej jak pięć złotych.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 19 Mar 2021, 18:53

Hmmm. Oczywiście że chcę. Nie obwiniam cię o nic, w końcu robiłaś to po to aby przeżyć. Poza tym zdążyłem cię polubić. Jesteś fajna a czasami nawet miła i uprzejma. Zaczynam myśleć że los nie złączył naszych ścieżek przypadkowo. Poza tym nie mogę znieść twojej krzywdy. Mimo wszystko wybór należy do ciebie. Jeżeli uznasz że chcesz iść razem ze mną to moje ręce zawsze będą gotowe aby spleść się z tobą palcami. Jeśli jednak postanowisz zostać... Widocznie posmutniałem po czym powoli ruszyłem przed siebie aby dołączyć do Netsuo. Nie będę cię ciągnął ze sobą na siłę. Mówiąc to dałem dziewczynie chwilę na zastanowienie się a sam zacząłem szukać za czymkolwiek ciekawszym niż Pidgeye, Rataty czy durne robale które już w Kanto były wszechobecne. Cóż, jeżeliby się jednak taki trafił to przynajmniej Natsuo mógłby sobie na nim poćwiczyć.
Powrót do góry Go down
BlackDream
Cesarzowa Księżyca
BlackDream


Posty : 602
Join date : 26/12/2017
Age : 23

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 19 Mar 2021, 18:57

Oj tak... Zdecydowanie potrzebowała chwili na zastanowienie. Kiedy odszedł w stronę swojego partnera, ona jedynie patrzyła za nim i założyła ręce na piersi. Iść czy nie iść... Mama pewnie będzie zła, że poszła tak bez słowa... Ale zanim pójdzie się pożegnać musi być pewna czy to dobry wybór! Zdecydowanie chwilę jej zajmie podjęcie tej decyzji. Ale podróż po świecie brzmiała kusząco...
W międzyczasie w końcu znalazł się jakiś cel dla Netsuo. Wręcz zawarczał radośnie kiedy niczego nieświadomy Pidove dziobał za robakami w trawie.
Powrót do góry Go down
https://pokemoneternum.forumpolish.com
ColdHeart

ColdHeart


Posty : 21
Join date : 12/03/2021
Age : 21
Location : Polska, Pomorze, niedaleko Słupska

Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 EmptyPią 19 Mar 2021, 19:15

Pidove? Naprawdę? Kolejny gówniany wszechobecny ptaszek. Nie ma tu chociaż jakiegoś Fletchlinga, Rookidee albo chociażby Starly? Przyglądam się uważnie to może chociaż trafi się okaz z jakimś wyjątkowym upierzeniem.

Wariant zwykły: Ehhh, chyba nic z tego. Netsuo! Użyj ataku żarem !

Wariant shiny: Mmm, jednak szczęście mi dziś dopisuje. Netsuo! Musimy go trochę poturbować ale uważaj aby nie skrzywdzić go zbyt poważnie! Użyj Drapania!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga nr 1 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga nr 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Droga nr 3
» Droga nr 14
» Droga nr 28
» Droga nr 37
» Droga nr 15

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Eternum :: Region Shiruba :: Dzicz :: Drogi-
Skocz do: